۲۹ تير ۱۳۹۴

10 نکته آرایشی

۲۹ تير ۱۳۹۴ 4262 بازدیدکننده 0 نظر
10 نکته آرایشی در این مقاله می خوانید

با کمک ده نکته ی زیر خودتان را بهتر آرایش کنید و زیباتر به نظر برسید. ...

10 نکته آرایشی

استفاده از چسب برای خط چشم

نکات آرایشی

زمانی که در این کار ماهر شدید می‌توانید این مرحله را انجام ندهید اما تا آن زمان این یک راه‌حل عالی است. از یک نوارچسب استفاده کنید تا الگویی برای کشیدن خط چشم برای خود بسازید.

 

استفاده از رژگونه متناسب با صورت

نکات آرایشی

برای هر نوع صورت روش متفاوتی برای زدن رژگونه وجود دارد. رژگونه سبب می‌شود گونه‌های برجسته و سرخ به نظر برسد، بنابراین استفاده در مکان نادرست باعث می‌شود چهره‌ی شما خوب به نظر نرسد. مانند تصویر نوع رژ گونه‌ی خود را انتخاب کنید تا مطمئن شوید همیشه در مکان درستی استفاده می‌کنید.

 

ریمل های به هم چسبیده

نکات آرایشی

این اتفاق برای همه‌ی ریمل‌های شما می‌افتد. پس از چندین بار استفاده ریمل شما به هم می‌چسبد و کار کردن با آن مشکل می‌شود. علاوه بر حل این مشکل و طولانی کردن عمر ریمل خود، دو قطره از هر مارک قطره‌ی چشم در ریمل خود بچکانید، این کار ریمل شما را تازه می‌کند.

 

سایه ی چشم پودری

نکات آرایشی

اگر از کار با سایه‌ی پودری خود راضی نیستید یک پس‌زمینه‌ی سفید به آن اضافه کنید. یک زمینه‌ی سفید پشت چشم خود زده و سپس رنگ دلخواهتان را اضافه کنید. این رنگ‌ها باهم تضاد ایجاد کرده و یک سایه‌ی چشم زیبا به وجود می‌آورند.

 

فر مژه ی خود را حرارت دهید

نکات آرایشی

این کار همان خاصیت اتوی مو را دارد. برای 4 تا 6 ثانیه فر مژه‌ی خود را گرم‌کنید . حالا مژه‌های شما برای زمان طولانی‌تری حالت می‌گیرند.

پایه ی مناسب آرایش

نکات آرایشی

با یک پایه‌گذاری صحیح باید بتوانید نقاط خاصی را پوشانده و نقاط خاصی را برجسته کنید.این تصویر به شما یک‌پایه گذاری صحیح و نتیجه‌ی آن را نشان می‌دهد.

 

لب ها

نکات آرایشی

بعضی از ماها با لب‌های کوچک به دنیا آمده‌ایم و کار زیادی نمی‌توانیم با آن‌ها انجام دهیم. یک راه‌حل وجود دارد که می‌توانید لب‌های خود را بزرگ‌تر کنید. زمانی که رژلب می‌زنید کمی از خط طبیعی لب‌های خود بیرون بزنید و سپس داخل آن را رنگ کنید. این کار باعث می‌شود لب‌های شما بزرگ‌تر به نظر برسد.

 

شکل سایه ی چشم

 

نکات آرایشی

شاید تعجب کنید اما قانونی برای آرایش وجود دارد. شکل ابروهای شما باید متناسب با شکل صورتتان ارزیابی شود.

 

مژه های جدا از هم

نکات آرایشی

راه‌حل داشتن مژه‌هایی جدا ساده است، برس ریمل خود را تمیز کنید. قبل از هربار استفاده برس را برداشته و با یک پارچه روی آن بکشید تا تمیز شود.از حالا همیشه مژه‌هایی جدا و بدون پرز خواهید داشت.

 

زیرسازی پوست

نکات آرایشی

اگر می‌خواهید جوان‌تر به نظر برسید به شما پیشنهاد می‌دهیم از یک کرم ضدپیری استفاده کنید که در آن کلاژن وجود دارد زیرا می‌تواند پوست شما را بهتر و شفاف‌تر کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040