۲۳ تير ۱۳۹۴

4 روش کم هزینه برای زیبایی

۲۳ تير ۱۳۹۴ 3121 بازدیدکننده 0 نظر
4 روش کم هزینه برای زیبایی در این مقاله می خوانید

چهار روش آسان و کم هزینه برای زیبایی بیشتر شما. ...

4 روش کم هزینه برای زیبایی

برای پوست زمخت

اگر پاشنه‌ی پا و آرنج شما پوستی خشن دارد زمانی که آب‌لیمو را گرفتید ته‌مانده‌ی میوه را نگه‌داشته و آن را روی پوست خود بمالید. اگر چند روز این کار را تکرار کنید پوستتان نرم‌تر خواهد شد.

 

برای چشم‌های خسته

اگر سالاد درست می‌کنید و در ان خیار دارید دوتکه از آن را نگه‌دارید. زمانی که کارتان تمام شد دراز کشیده و یک‌تکه از خیار را روی چشمان بسته‌ی خود بگذارید. برای 20 دقیقه صبر کنید و چشمان شما سرحال‌تر خواهد شد و بهتر به نظر می‌رسد.

 

درخشش موهای تیره

اگر گیاه رزماری و آویشن در باغچه‌ی خود یا خشک کرده دارید می‌توانید از آن‌ها برای آبکشی مو استفاده کنید. برای این یک قاشق چای‌خوری از هرکدام را در آب ریخته و برای 10 دقیقه بجوشانید. سپس اجازه دهید سرد شود و پس از شامپو زدن مو با آن موهایتان را آب بکشید.

 

درخشش موهای بلوند

یک قاشق چای‌خوری ازگل‌های بابونه‌ی خشک‌شده را بجوشانید. می‌توانید از برگ‌های تازه یا چای‌های کیسه‌ای خشک‌شده استفاده کنید. یک قاشق عسل در آب ریخته و اجازه دهید در آن حل شود. بگذارید آب سرد شود و پس از شامپو زدن مو برای آبکشی آخر از آن استفاده کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040