۲ تير ۱۳۹۴

چگونه زیبا بوده و این زیبایی را باور داشته باشیم

۲ تير ۱۳۹۴ 3266 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه زیبا بوده و این زیبایی را باور داشته باشیم در این مقاله می خوانید

ما به شما کمک می کنیم تا همیشه زیبا بوده و این زیبایی را در درون خود باور داشته باید. ...

چگونه زیبا بوده و این زیبایی را باور داشته باشیم

" چقدر زیبا شده‌ای " جمله‌ای است که همیشه می‌شنوید اما آیا خودتان نیز احساس زیبایی می‌کنید؟ برخی دختران این حس را دارند اما بعضی دیگر در باور این موضوع مشکل‌دارند. شما باید مراحل زیر را دنبال کنید تا زیبا به نظر رسیده و حس زیبایی داشته باشید. هیچ‌گاه خودتان را برای فرد دیگری عوض نکنید. شما بهترین هستید و هیچ‌کسی نمی‌تواند جایتان باشد، بنابراین خودتان را عوض نکنید تا دیگران شما را دوست داشته باشند.

 

اعتمادبه‌نفس داشته باشید

چگونه زیبا باشیم

این کار به شما کمک می‌کند تا متوجه زیبایی طبیعی  درونی و بیرونی خود شوید. محکم باشید. به خودتان لبخند بزنید. به چیزهای مثبت فکر کنید. این‌همه‌ی چیزی است که اهمیت دارد.

 

از بدن و پوست خود مراقبت کنید

چگونه زیبا باشیم

بهداشت فردی خود را رعایت کنید. هرروز دوش بگیرید تا بوی خوش داده و احساس شادابی کنید. بدن خود را با یک شوینده‌ی خوشبو بشویید. موهایتان را یک روز در میان بشویید، زیرا زیادشدن مو سبب خشکی پوست جمجمه می‌شود. با نوک انگشتان شامپو را روی کف سر خود ماساژ دهید. موهای خود را آب‌کشیده و این کار را دوباره تکرار کنید. سپس با نرم‌کننده موهایتان را بشویید تا درخشان شده و نشکند.

مرتب صورتتان را بشویید. این کار منافذ پوست را بازکرده و شما را از شر جوش‌ها راحت می‌کند. قبل از شستن صورتتان آن را با آب گرم خیس کنید تا منافذ پوستی بازشوند. پس از شستشو صورت را با آب سرد بشویید تا منافذ پوستی بسته شوند. 

 

موهایتان را مرتب کنید

چگونه زیبا باشیم

یکی از کارهایی که اغلب صبح‌ها به آن می‌پردازیم موهایمان است. سعی کنید همیشه موهایتان طبیعی به نظر برسد اما می‌توانید از گل سرهای تزیینی نیز استفاده کنید. اگر موهایتان موج‌دار است آن را دو اسبی ببندید. هرچند مدتی موهایتان را کمی کوتاه کنید تا موخوره نداشته باشد.

 

کمی آرایش کنید

چگونه زیبا باشیم

سعی کنید زیاد آرایش نکنید. کاری کنید صورتتان طبیعی به نظر برسد، مردم کسی که صورتش مصنوعی و شبیه به خودش نیست را دوست ندارند. اما اگر دوست دارید حتماً آرایش داشته باشید کمی کرم، ریمل، خط چشم و یک رژلب کافی است.

 

ورزش کنید

چگونه زیبا باشیم

اجازه دهید روزانه 60 دقیقه ضربان قلب شما افزایش یابد و در عرض یک هفته متوجه کاهش وزن و بهبود وضعیت بدن خواهید شد. تنها درصورتی‌که شاخص توده‌ی بدنی شما بالاتر از حد متوسط است وزنتان را کم کنید.

 

غذای سالم بخورید

چگونه زیبا باشیم

خوردن میوه و سبزیجات به شما انرژی موردنیازتان را می‌دهد و سبب می‌شود عالی به نظر برسید. همچنین تغذیه‌ی مناسب رنگ چهره‌ی شما را شاداب می‌کند. خوردن میزان کافی از آب را فراموش نکنید. آب از شما در مقابل بیماری‌های بسیاری محافظت می‌کند و سبب درخشش پوستتان می‌شود.

 

خودتان باشید

چگونه زیبا باشیم

اینکه فردی منحصربه‌فرد باشید شما را بیشتر موردعلاقه‌ی دیگران می‌کند زیرا داشتن یک شخصیت خاص سبب می‌شود در  جای درستی قرار بگیرید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040