۴ تير ۱۳۹۳

روشهایی برای افزایش زیبایی پوست در حین خواب

۴ تير ۱۳۹۳ 7211 بازدیدکننده 2 نظر
روشهایی برای افزایش زیبایی پوست در حین خواب در این مقاله می خوانید

وقتی از خواب بر میخیزید،حتما با این مشکل رو برو شده اید که  پوست شما  دچار تغییراتی میشود و زیبای و طراوت خود را از دست می دهد. ما به شما می گوییم چگونه در حین خواب و پس از برخواستن پوست زیبایی داشته باشید. ...

روشهایی برای افزایش زیبایی پوست در حین خواب

اتاق را مرطوب نگه دارید

اتاق را مرطوب نگه دارید

بهترین کاری که هنگام خواب برای پوستتان میتوانید انجام دهید این است که یک رطوبت ساز به خصوص در فصل زمستان در اتاق بگذارید. با این کار در حالی که خواب هستید، پوست صورت و بدنتان رطوبت کافی دریافت میکند. 

 

صورتتان را بشویید 

صورتتان را بشویید

متخصصان پوست میگویند قبل از خواب صورتتان را تمیز بشویید و به خصوص در مورد تمیز کردن آرایش چشم دقت کنید. اگر شوینده چشم ملایم ندارید، چند قطره شامپو بچه را روی حوله مرطوب بریزید و بر روی پلکها بکشید و سپس چشم را بشویید. بسیاری از مردم با آرایش می خوابند و نمیدانند چرا وقتی صبح بیدار میشوند چشمانشان بد و چسبناک شده است. علت آن همین پاک نکردن آرایش است. 

 

مرطوب کننده به مقدار زیاد استفاده کنید 

 زیبایی پوست در حین خواب

پس از شستن صورت از مرطوب کننده واقعا خوب استفاده کنید. از مرطوب کننده حاوی اسید هیالورونیک استفاده کنید. این ماده، یک مرطوب کننده طبیعی قوی است که به پوست کمک میکند آب را در خود نگه دارد و بنابراین هنگام صبح لطیف تر به نظر میرسد. 

 

قرمزی چشم را کاهش دهید 

 زیبایی پوست در حین خواب

از کرم چشمی که مواد تشکیل دهنده ضد پیری تحریک کننده یا عطر زیاد دارد اجتناب کنید تا هنگام صبح با قرمزی و تحریک چشم مواجه نشوید. به جای آن از کرمهای بدون عطر و مرطوب کننده استفاده کنید. 

 

با پف چشم مقابله کنید

مصرف نمک را کاهش دهید تا هنگام صبح پف کمتری داشته باشد. وقتی مقدار زیادی نمک مصرف کنید بدنتان بی آب میشود و برای جبران، مایعات بدن را از بخشهای دیگر بدن در اطراف چشم جمع میکند. اگر نمک زیادی مصرف کردید، هنگام خواب زیر سر خود دو متکا بگذارید تا به تخلیه پف چشم در طول شب کمک کنید. 

 

برچسب روی محصول را بخوانید 

 زیبایی پوست در حین خواب

برچسب روی محصول را بخوانید. همه درمانهای تیرگی دور چشم مواد تشکیل دهنده یکسانی ندارند. برای تغییر رنگ زیر سطح پوست (که به خاطر وجود رگهای آبی زیر پوست اینطور دیده میشود) کرم چشم حاوی ویتامین کا استفاده کنید که خون بدون اکسیژن را از آن ناحیه خارج کرده و باعث میشود خون تازه وارد ناحیه شود. وقتی تیرگی زیر چشم خیلی سطحی باشد احتمالا در نتیجه رنگدانه بیش از حد است. برای این مشکل به دنبال کرم چشم روشن کننده باشید تا لکه های تیره را محو کند. حتما از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص دور چشم است. 

 

بهترین بالش

 زیبایی پوست در حین خواب

بر روی بالش ساتن بخوابید. ساتن لطیفتر بوده و سطح صیقلی آن ظاهر خطوط و چین و چروکهای صورت را با کاهش اصطکاک بین صورت و رو بالشی، نرمتر میکند. بهتر است از رو بالشی های ابریشمی ضد حساسیت و بدون مواد شیمیایی، رنگ، و آفت کش استفاده کنید . 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040