۳ آبان ۱۳۹۲

روش بندانداختن مو

۳ آبان ۱۳۹۲ 20325 بازدیدکننده 3 نظر
روش بندانداختن مو در این مقاله می خوانید

بندانداختن یک تکنیک جدا کردن مو است که در خاورمیانه و هند به وجود آمد. بهترین چیز در مورد این روش از بین بردن مو، این است که می‌توان به وسیله آن حتی ریزترین موها را نیز جدا کرد. با اینکه از این روش بیشتر برای جدا کردن موهای زائد صورت استفاده می‌شود ، ولی با این حال، می‌توان با بندانداختن ، موهای قسمت‌های دیگر بدن را نیز به راحتی جدا کرد. ...

روش بندانداختن مو

دستورالعمل‌ها

 

یک تکه 60 سانتی‌متری از نخ خیاطی را گرفته و دو انتهای آن را به هم گره بزنید. با این کار یک حلقه از نخ به وجود خواهد آمد. حلقه نخ را به وسیله دو دست خود گرفته و آن را از قسمت وسط ، 10 بار به دور خود بچرخانید.

 

حلقه نخ را دور انگشتان دو دست خود قرار دهید . با افزایش فاصله بین انگشتان یک دست، و کم کردن فاصله بین انگشتان دست دیگر در همان زمان، قسمت تابیده شده را به سمت انتهای نخ هدایت کنید. این گام مشکل است و به تمرین زیادی نیاز دارد؛ بنابراین این کار را تا زمانی که بتوانید قسمت تابیده شده را به راحتی بین دو دست خود حرکت دهید ادامه دهید .

 

برای امتحان، سعی کنید کار بنداندازی قسمتی از بدن خودتان، مثلا پاها، را انجام دهید. بهتر است برای شروع کار بر روی صورت خود امتحان نکنید . بند را به روی قسمتی از پاهای خود که می‌خواهید بنداندازی کنید قرارداده و قسمت تابیده شده را بین انگشتان دو دست خود حرکت دهید. مطمئن شوید که موها در قسمت تابیده شده گیر بیفتند . این حرکت باعث می‌شود که موها به صورت مستقیم از ریشه جدا شوند.

 

بعد از این که بر روی پای خود تمرین کردید، قسمت‌های دیگر بدن همانند بالای لب و یا ابروها را می‌توانید به راحتی بنداندازی کنید.
 

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040