۱۶ تير ۱۳۹۷

روغن های گیاهی قوی برای عفونت های مخمری

۱۶ تير ۱۳۹۷ 1499 بازدیدکننده 0 نظر
روغن های گیاهی قوی برای عفونت های مخمری در این مقاله می خوانید

عفونت‌های مخمری عفونت قارچی متوالی در بین زنان هستند که در واژن ایجاد  می‌شوند. درمان‌های زیر برای شما مفیدند.   ...

روغن های گیاهی قوی برای عفونت های مخمری

روغن پرتقال

ترکیب ویتامین C و دیگر آنتی‌اکسیدان‌ها می‌تواند مقابل مخمرها و قارچ‌ها مؤثر باشد. باید همیشه این روغن را با روغن ملایم‌تری مانند روغن بادام ترکیب کنید. سپس آن را روی ناحیه‌ی عفونی واژن بگذارید. اجازه دهید کمی بماند تا جذب شود.سپس آن را با دوش‌های واژن یا آب بشوید.

 

 

روغن درخت چای

این روغن به سرعت سطح باکتری‌های واژن را متعادل می‌سازد. تنها کمی از آن لازم است زیرا قدرت بالایی دارد. 4 یا 5 قطره از آن را با روغن‌زیتون ترکیب کنید و بعد یک تامپون را با آن بپوشانید. آن را روی ناحیه‌ی عفونی مستقیم بگذارید. اجازه دهید دو ساعت بماند تا روغن خوب جذب شود.

 

 

روغن علف لیمو

روغن علف لیمو نه تنها دارای خواص ضد قارچ است بلکه فرایند بهبود بعد از عفونت را سرعت داده و شما را در آینده کمتر در خطر عفونت قرارمی دهد. همیشه این روغن را با روغنی مانند روغن بادام شیرین ترکیب کنید. سپس آن را مستقیم روی ناحیه‌ی ملتهب یا اطراف آن قرار دهید. این روغن سریع جذب پوست می‌شود و تنها سه یا چهار قطره از آن برای اثرگذاری کافی است.

 

 

روغن دارچین

مواد فعال در روغن دارچین دارای خواص آنتی‌اکسیدان و ضد قارچ هستند و تحقیقات نشان داده‌اند به سرعت ناراحتی و شدت عفونت‌های مخمری را کاهش می‌دهند. 4 یا 5 قطره از روغن دارچین را در یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل ترکیب کرده و آن را روی جایی در بیرون واژن که احساس ناراحتی دارید بمالید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040