۱۰ شهريور ۱۳۹۷

روغن های گیاهی برای فشار خون بالا 2

۱۰ شهريور ۱۳۹۷ 1222 بازدیدکننده 0 نظر
روغن های گیاهی برای فشار خون بالا 2 در این مقاله می خوانید

اگر می‌خواهید فشارخون خود را کنترل کنید استفاده از روغن‌های طبیعی مؤثر راهی عالی برای شما خواهند بود.   ...

روغن های گیاهی برای فشار خون بالا 2

روغن کندر

این روغن ضدالتهاب برای کاهش فشار خون ایده آل است زیرا می تواند دستگاه قلبی عروقی را آرام کرده و پمپاژ خون را آهسته سازد. این روغن را با روغن دیگری ترکیب کرده و آن را به قفسه ی سینه یا گردن خود بمالید.

 

 

روغن وتیور

اگر زیاد درگیر مشکلات روحی هستید و روی فعالیت قلب شما اثرگذاشته است برای آرامش احساسات خود و دادن کمی استراحت به دستگاه قلبی عروقی از روغن وتیور استفاده نمایید. این روغن سلامت بدن را بهبود بخشیده، خواب شما را بهتر کرده و زمانی برای آرامش دوباره ی بدن فراهم می کند.

 

 

روغن نرولی

کسانی که می خواهند افسردگی و اضطراب خود را کاهش دهند، رایحه ی نرولی قطعا کمک زیادی به آن ها خواهد کرد. الگوهای منفی احساسی می توانند فشار خون را بالا برده و سطح هورمون های استرس را تحت تاثیر قرار دهند. این کار باعث بالا رفتن شدید فشار خون خواهد شد.

 

 

روغن یلانگ یلانگ

این روغن قدیمی برای آرام کردن فشار عصبی و برداشتن استرس از ماهیچه ها و ذهن استفاده می شود. روغن یلانگ یلانگ به بهبود جریان خون عادی و کاهش فشار روی رگ های خونی کمک می کند. همچنین برای بهبود خواب موثر است، خاصیتی که از بی خوابی ناشی از بالا رفتن فشار جلوگیری خواهد کرد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040