۴ مرداد ۱۳۹۷

کارهایی که متخصص زنان شما را منع می کند

۴ مرداد ۱۳۹۷ 1080 بازدیدکننده 0 نظر
کارهایی که متخصص زنان شما را منع می کند در این مقاله می خوانید

شما در مورد قرارهای سالانه‌ی خود با پزشکتان شاید دقت زیادی داشته باشید. اما به این معنا نیست که جایی برای بهبود در فاصله‌ی نوبت‌ها وجود ندارد.   ...

کارهایی که متخصص زنان شما را منع می کند

خرید محصولاتی که نیاز ندارید

استفاده از محصولات بهداشتی زنانه را متوقف کنید. واژن شما خود ماده‌ی مخاطی با تعادل میکروبی عالی دارد و زمانی که شما این تعادل را به هم می‌زنید خطر عفونت‌ها را بالا می‌برید. حتماً از پزشکتان هم شنیده‌اید که باید آن صابون‌های مخصوص را کنار بگذارید.

 

 

دوش واژینال

نباید واژن خود را این‌گونه تمیز کنید. مگر مشکلی در سلامتی برای شما وجود داشته باشد، در غیر این صورت باید سطح ph خود را متعادل نگه داشته و آن را تمیز کنید. بدن خود توانایی دارد تا خودش را تمیز کند.

 

 

مشکلاتتان را نگه می‌دارید

نباید تا زمان ملاقات سالانه‌ی خود منتظر بمانید و بعد به پزشکتان بگویید از روش کنترل بارداری یا درمانی پیشنهادی برای شما خوشتان نمی‌آید یا به علائم و مشکلات خود در تمام مدت بی‌توجه بمانید. مانند هر رابطه‌ی خوب دیگری، مکالمه‌ی درست با پزشک نیز اهمیت زیادی دارد. نگذارید چیزی شما را نگران کند، حتی اگر کوچک به نظر می‌رسد. خصوصاً زمانی که درد یا ناراحتی دارید نباید تا قرار خود منتظر بمانید.

 

 

از صحبت کردن خجالت می‌کشید

صحبت کردن در مورد رابطه‌ی جنسی یا مایعات بدن کار سختی است. اما زمان آن رسیده تا در مورد مشکلات خود صحبت کنید. از اینکه درباره‌ی درد یا ناراحتی خود در مورد رابطه‌ی جنسی با وضعیت ادرارتان حرف بزنید نترسید. این‌ها نگرانی‌های متداول هستند. اما پزشک متخصص می‌تواند به شما کمک کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040