۱۱ شهريور ۱۳۹۷

چگونه رابطه ای طولانی بسازید 2

۱۱ شهريور ۱۳۹۷ 1909 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه رابطه ای طولانی بسازید 2 در این مقاله می خوانید

حتی موفق‌ترین زوج‌ها نیز می‌گویند که زنده نگه داشتن عشق ساده نیست. بااین‌وجود اگر تلاش کنید می‌توانید موفق باشید. ...

چگونه رابطه ای طولانی بسازید 2

مشکلات را قبل از بزرگ شدن حل کنید

اینکه یک رابطه نیاز به کار کردن روی آن ندارد باور اشتباهی است. باید برای زمان گذاشتن جهت رابطه‌ی خود آماده باشید. شما می‌توانید قبل از اینکه هر مشکلی بزرگ شود آن را با همسر خود در میان گذاشته و در موردش صحبت کنید.

 

 

آماده‌ی توافق باشید

دعواهای خود را عاقلانه پیش ببرید. هر چیزی نیاز به یک جنگ ندارد. برخی موضوعات باید با صحبت حل شوند، بعضی را نباید اصلاً مطرح کرد و برخی دیگر در مقابل رابطه‌ی شما اصلاً اهمیتی نداشته و باید همان‌جا تمام شوند.

 

 

روی مشکلات گروهی کار کنید

روابط یعنی " ما "، نه "من" یا "تو". برای حل مشکلات سعی کنید مکالمه‌ای صادقانه را شروع کرده و فضایی ایجاد کنید که هریک از طرفین بتواند نظر خود را مطرح کرده و شنوای نظر دیگر باشد. به‌جای اینکه مقابل هم بایستید سعی کنید از هم درس بگیرید.

 

 

شناساندن نظرات و ارزش‌های خود به فرد دیگر

دقیقاً بیان کنید چه چیزی از همسر خود می‌خواهید و چه تصوراتی برای کارهایی دارید که می‌خواهید برای او انجام دهید. تعهدات خود نسبت به همسرتان را انجام داده و زمانی که چیزی خارج از الگوی عادی انجام داده شود با او درباره‌ی آن صحبت کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040