۶ شهريور ۱۳۹۷

اجتماعی بوده و دوستان بیشتری داشته باشید

۶ شهريور ۱۳۹۷ 1936 بازدیدکننده 0 نظر
اجتماعی بوده و دوستان بیشتری داشته باشید در این مقاله می خوانید

طرز فکر، حرف زدن، لباس پوشیدن، راه رفتن و در کل رفتار شما روی شخصیتتان اثر می‌گذارد. این مقاله را بخوانید تا بهتر به چشم بیایید.   ...

اجتماعی بوده و دوستان بیشتری داشته باشید

بهداشت را رعایت کنید

اغلب افراد ترجیح می‌دهند نزدیک کسانی باشند که تمیز هستند و بوی خوبی می‌دهند. بنابراین دو بار در روز دندان‌های خود را مسواک بزنید، هرروز یا هرزمان نیاز است دوش بگیرید و همیشه از خوشبوکننده‌ی بدن و عطر یا ادکلن استفاده کنید.

 

 

مراقب ذهنتان باشید

چیزی که وارد ذهن خود می‌کنید همان چیزی است که بیرون می‌آید. درست، منطقی و سازنده فکر کنید. ذهن خود را ورزش داده و خودتان را بهتر بشناسید. برای هر اشتباهی که در گذشته مرتکب شده بودید خود را ببخشید و سعی کنید بهترین فردی باشید که خودتان دوست دارید و می‌شناسید.

 

 

ظاهر بهتری بسازید

در اینترنت بگردید و ببینید چه نوع مدل مو و رنگ برای شکل صورت شما مناسب است و همیشه به دنبال بهترین انتخاب‌ها برای ظاهر خود باشید. نیازی نیست زیاد برای ساخت یک ظاهر عجیب تلاش کنید. یک ظاهر معقول بهترین چیز است. اگر اهل آرایش هستید می‌توانید از ترفندهای آرایشی در اینترنت کمک بگیرید.

 

 

بهبود حالت بدن

صاف بایستید، زمان راه رفتن کمی بازوهای خود را تاب بدهید و همیشه به صورت افراد نگاه کرده و ارتباط چشمی برقرار کنید. با این کار به دیگران نشان می‌دهید که شما از زندگی نمی‌ترسید و در نتیجه آن‌ها به شما احترام بیشتری خواهند گذاشت.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040