۵ بهمن ۱۳۹۶

اثرات در آغوش گرفتن کسی که دوستش دارید 2

۵ بهمن ۱۳۹۶ 2161 بازدیدکننده 0 نظر
اثرات در آغوش گرفتن کسی که دوستش دارید 2 در این مقاله می خوانید

در آغوش گرفتن کسی که دوستش دارید اثرات عجیبی بر بدن شما برجا خواهد گذاشت و بسیاری از احساسات بد را دور می‌کند. ...

اثرات در آغوش گرفتن کسی که دوستش دارید 2

کاهش فشار خون

فشار خون بالا می‌تواند عوارضی جدی بر بدن شما داشته باشد. این مشکل می‌تواند رگ‌های خونی را سخت کرده و باعث کاهش فشار خون و اکسیژن به  قلب شود. اگر می‌خواهید مقابل فشارخون از بدن خود حفاظت کنید راه عالی دیگری نیز دارید: در آغوش کشیدن کسی که دوستش دارید.

 

 

کاهش درد

اوکسی توسین ماده‌ای شیمیایی است که در زمان تماس فیزیکی در بدن آزاد می‌شود. عصب‌هایی که مسئول فرستادن این هورمون در رگ‌ها هستند برای تحریک عصب‌ها در ستون فقرات کار می‌کنند. در نتیجه این سلول‌های تحریک شده سطح اوکسی توسین را افزایش می‌دهند و نتیجه کاهش درد خواهد بود.

 

 

علاقه یا نفرت

تلاش مردان برای نزدیکی به همسر با تأثیر مثبت خروجی در ارتباط است. مسئله این است: ما همه می‌خواهیم که در رابطه به زنان قدرت دهیم و هیچ‌گاه نمی‌گوییم نیازهای خود را مطرح نکرده و چیزی که می‌خواهید را نگویید.

 

 

کاهش ضربان قلب

در یک آزمایش دو گروه از افراد مورد بررسی قرار گرفتند. گروهی که هیچ‌گونه تماس فیزیکی نداشتند افزایش بیشتری در فشار خون خود داشتند – تنها قضیه همین نبود. ضربان قلب این گروه نیز بسیار بالا رفته بود. تأثیر در آغوش گرفتن و تماس فیزیکی بسیار عجیب و زیاد است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040