۲۷ دي ۱۳۹۶

راه های جذب کسی که دوستش دارید 2

۲۷ دي ۱۳۹۶ 2028 بازدیدکننده 0 نظر
راه های جذب کسی که دوستش دارید 2 در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما به دنبال یافتن همسری هستیم که در کنار او شاد باشیم. اما چگونه می‌توان برای پیدا کردن همسر خود از بهترین شانستان استفاده کنید؟ ...

راه های جذب کسی که دوستش دارید 2

لیست تهیه کنید

اگر به دنبال کسی هستید که جذاب باشد خودتان جذاب باید باشید. اگر به دنبال کسی با شغل خوب می‌گردید باید شغل خوبی داشته باشید. لیست بایدهای خود را آماده کرده و سپس استراتژی‌هایی یاد بگیرید تا به شما کمک کند بتوانید سریع خود را مانند فردی کنید که الگوی شخصیتی او را دوست دارید.

 

 

تقویت مهارت‌های اجتماعی

همه‌ی افراد جذب کسانی می‌شوند که مهارت‌های اجتماعی دارند. زمانی که شما فرد جذابی را می‌بینید شاید خوشتان بیاید. اما کسی که هم  جذاب بوده و هم بتواند در یک مهمانی آداب معاشرت خوبی داشته باشد بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت، پس در این دسته از افراد باشید.

 

 

صبور باشید

افراد همیشه می‌گویند فرد مورد نظرشان زمانی به آن‌ها علاقه نشان داده است که اصلا انتظارش را نداشتند. شاید این موضوع کمی آزاردهنده به نظر برسد -  خصوصا اگر این اتفاق چند سال زمان ببرد – در اینجا صبور بودن در دیدار و علاقه‌ی یک فرد برای شما فایده‌ی زیادی داشته و باعث می‌شود اذیت نشوید.

 

 

آماده شوید

همه ی ما در گذشته‌ی عاطفی خود اشتباهاتی داشته‌ایم. این گفته به این معنا نیست که همیشه شما مقصر بوده اید اما شما باید با اشتباهات عاطفی خود مبارزه کنید تا همان اشتباهات را با فرد جدید مرتکب نشوید. از خودتان سوالات درستی بپرسید که برای آینده به آن نیاز دارید. مثلا آیا یاد گرفته اید در رابطه‌ی جدید چه چیزهایی را نمی‌خواهید؟ کدام نقاط قوت و ضعفی را به رابطه‌ی جدید خود آورده‌اید؟

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040