۲۶ دي ۱۳۹۶

راه های جذب کسی که دوستش دارید

۲۶ دي ۱۳۹۶ 1965 بازدیدکننده 0 نظر
راه های جذب کسی که دوستش دارید در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما به دنبال یافتن همسری هستیم که در کنار او شاد باشیم. اما چگونه می‌توان برای پیدا کردن همسر خود از بهترین شانستان استفاده کنید؟ ...

راه های جذب کسی که دوستش دارید

کمی ناز کنید

زمانی که به شخصی علاقه‌مند شدید باید بگذارید او بداند دوستش دارید. این به معنای گفتن احساساتتان نیست بلکه زمانی که او را دیدید لبخند بزنید، برای چند ثانیه به او خیره شوید و کمی بیشتر توجه داشته باشید. به جک‌های او بخندید و از او  تعریف کنید. بگذارید او بداند دوستش دارید و او را جذاب کنید.

 

 

جذاب باشید

همه‌ی افراد جذب چیزهای جالب می‌شوند. مثلاً اگر خوب نمی‌خوانید کمی بیشتر مطالعه داشته باشید. اگر نمی‌توانید زیاد چیزی تعریف کنید تجربیات جالبی انجام دهید تا بتوانید آن را بعداً تعریف کنید. کارهای متنوعی را امتحان کنید. این خصوصیات می‌توانند از شما انسان جذابی بسازند.

 

 

در مورد رابطه دیدگاه خود را داشته باشید

در شروع یک رابطه اینکه بدانید چه می‌خواهید اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید در لحظه‌لحظه زندگی تصمیم‌گیری کنید. به دیدگاه خود باور داشته و سعی کنید همان را دنبال نمایید. اجازه دهید منطق شما راهنمایتان در انتخاب شریک زندگی باشد.

 

 

بدانید چه کسی هستید

بهترین راه برای جذب کسی که می‌خواهید - بر فرض اینکه به دنبال فرزندی سالم، عاشق، شاد و مطمئن باشید- این است که در ابتدا این ویژگی‌ها را در خود پرورش دهید. زمانی که حس خوبی نسبت به خود و زندگی‌تان داشته باشید انتظار ندارید شخص دیگری باعث احساس شادی و تکامل شما شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040