۲۰ دي ۱۳۹۶

راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده2

۲۰ دي ۱۳۹۶ 1913 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده2 در این مقاله می خوانید

هرچقدر یک خانواده‌ی نزدیک داشته باشید بازهم ممکن است زمانی بیاید که مجبور باشید برای چند روز از هم دور شوید. این راه‌ها به شما کمک می‌کنند فاصله اهمیتی نداشته باشد. ...

راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده2

اشتراک‌گذاری عکس‌ها

همه‌ی افراد نزدیک شما تلفن همراه دارند. درحالی‌که این تلفن‌ها قابلیت‌های زیادی دارند یک از توانایی‌های اولیه‌ی آن‌ها عکس است. همه‌ی شما می‌توانید عکس‌های خود را در گروه‌هایی با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

 

 

تگ کردن یکدیگر در رسانه‌های اجتماعی

منظور این نیست که هر پنج دقیقه موضوع جدیدی بفرستید. به‌جای آن چیزی پیدا کنید که هر دو در آن مشترک هستید و هر زمان که عکس یا فیلمی یا مقاله‌ای در آن زمینه دیدید شخص موردنظر را تگ کرده یا مطلب را برای او بفرستید. برای مثال اگر هردو به سگ‌ها علاقه دارید هر زمان که ویدیوی مربوطه را دیدید او را تگ کنید.

 

 

ایجاد یک گروه کتاب‌خوانی بدون کتاب!

عجیب است، گروه کتاب‌خوانی بدون کتاب؟ ما به شما می‌گوییم چطور. در میان مشغله‌های روزانه‌ی زندگی لازم نیست همه‌ی شما یک کتاب را جداگانه بخوانید. به‌جای آن هر عضو از خانواده مقاله‌ی  موردعلاقه‌ی خود را در گروه به اشتراک گذاشته، آن را خوانده و در موردش صحبت کنید. اگر زیاد به مطالعه یا آن موضوع علاقه‌ای ندارید به یاد داشته باشید این تنها یک مقاله‌ی چند صفحه‌ای است نه یک کتاب سیصد صفحه‌ای.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040