۲۰ دي ۱۳۹۶

حرف هایی که نباید به شوهرتان بزنید

۲۰ دي ۱۳۹۶ 1935 بازدیدکننده 0 نظر
حرف هایی که نباید به شوهرتان بزنید در این مقاله می خوانید

همیشه ساده نیست در شرایط پراسترس زندگی بتوانید آرام بمانید. اما همیشه این‌ها گفتنی‌های ممنوعه به شوهرتان هستند. ...

حرف هایی که نباید به شوهرتان بزنید

تو هیچ‌وقت ظرف‌ها را نمی‌شویی

راز اینکه همسر شما کاری که دوست دارید را انجام دهد این است که هیچ‌وقت کلمات هرگز و همیشه را به زبان نیاورید. این لغات حالت کلی داشته و باعث می‌شوند هر تلاشی از جانب او برای این کار متوقف شود. به‌جای این حرف بگویید " بیشتر اوقات ". همچنین اضافه کنید  " من دوست دارم کمی بیشتر در شستن ظرف‌ها به من کمک کنی."

 

 

تو تنبلی

زمانی که همسرتان از محل کار به خانه می‌رسد همه‌ی لباس‌ها را دوروبر می‌اندازد. شاید دیدن لباس‌های اطراف و کفش‌های شلخته‌ی او جلوی در شما را عصبانی کند اما هیچ‌گاه این خصوصیت او را به یک ضعف شخصیتی نسبت ندهید. زمانی که ما شخصیت شوهر خود را بر اساس اشتباهات او منفی قضاوت می‌کنیم وارد ناحیه‌ی خطرناک مربوط به تحقیر شده‌ایم.

 

 

تو مقصر هستی

زمانی که شرایط سخت می‌شود یا احساس می‌کنیم اشتباه کرده‌ایم می‌توانیم به‌آسانی تقصیر را گردن دیگری بیندازیم. اما بهبود روابط زمانی ایجاد می‌شود که ما خودمان مسئولیت هر بخش از اشتباهمان را بپذیریم – بزرگ باشد یا کوچک – در اینجا قبول می‌کنیم که خودمان باعث ایجاد مشکل شده‌ایم.

 

 

ما باید جدا شویم

ازدواج می‌تواند پر از چالش بوده و روزهایی هستند که شما احساس می‌کنید بیش از لذت از زندگی خود اذیت می‌شوید. اما اهمیتی ندارد اوضاع چقدر سخت شده است، شما نباید هیچ‌گاه کلمه‌ی طلاق را به زبان بیاورید. شوهر شما باید بداند حتی زمانی که اوضاع زیاد روبه‌راه نیست بازهم او انتخاب شماست و در کنار یکدیگر برای داشتن آینده‌ای در کنار هم می‌جنگید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040