۱۹ دي ۱۳۹۶

راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده

۱۹ دي ۱۳۹۶ 2074 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده در این مقاله می خوانید

هرچقدر یک خانواده‌ی نزدیک داشته باشید بازهم ممکن است زمانی بیاید که مجبور باشید برای چند روز از هم دور شوید. این راه‌ها به شما کمک می‌کنند فاصله اهمیتی نداشته باشد. ...

راه هایی برای حفظ ارتباط خانواده

صدایتان را ضبط کنید

اینکه زمان خواب برای کودکتان کتاب بخوانید حس خوبی است، نه؟ اما در واقعیت تکرار این کار برای هر شب می‌تواند سخت باشد. تنها کاری که لازم است بکنید یک کتاب انتخاب نمایید. آن را بلند خوانده و صدایتان را ضبط کنید. می‌توانید از ایده‌های شخصی مانند افزودن نام کتاب یا اصطلاحات خاص بین خودتان نیز استفاده کنید.

 

 

اشتراک‌گذاری موسیقی

موسیقی یکی از بهترین راه‌ها برای نزدیک کردن افراد به یکدیگر است. بنابراین چطور است موسیقی‌های موردعلاقه‌ی خود را با خانواده اشتراک بگذارید؟ کاربران می‌توانند در نرم‌افزارهای متفاوت دیگران را به گروه‌های موسیقی خود دعوت کرده و با آن‌ها مطالب را به اشتراک بگذارند و حتی بر اساس علایق فردی گروه‌های خصوصی درست کنند.

 

 

بسته‌های پستی

هیچ احساسی بهتر از گرفتن یک بسته پستی با پیام‌های احساسی از فردی نیست که برای مدتی او را ندیده‌اید. اگر در شهر متفاوتی زندگی می‌کنید می‌توانید بسته خود را از چیزهایی در آن منطقه پرکنید که خودتان دوست دارید مانند یک شیرینی مخصوص آن کشور. این بسته باعث می‌شود فرد دریافت‌کننده حس بهتری از تجربیات روزانه‌ی شما داشته باشد.

 

 

به یکدیگر انگیزه دهید

شاید شما از لحاظ فیزیکی کنار هم نباشید اما به این معنا نیست که نمی‌توانید برای یک زندگی سالم به هم انگیزه دهید. ورزش‌ها و تمرینات خود را در برنامه‌های مخصوص ثبت کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پس از یک پیاده‌روی می‌توانید زمان و دیگر اطلاعات لازم را در برنامه وارد کرده و  دوستان خانواده‌ی شما تشویقتان کرده و باعث انگیزه‌ی فرد دیگری برای ورزش خواهید شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040