۱۷ دي ۱۳۹۶

بایدهای رفتاری در مراسم خاکسپاری2

۱۷ دي ۱۳۹۶ 2172 بازدیدکننده 0 نظر
بایدهای رفتاری در مراسم خاکسپاری2 در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما حداقل یک‌بار در عمر خود در مراسم خاک‌سپاری شرکت می‌کنیم. اما آیا آداب رفتاری مناسب را درست می‌دانیم؟ ...

بایدهای رفتاری در مراسم خاکسپاری2

با خانواده او در ارتباط باشید

شاید بعد از فوت فرد شاید همان چند روز را در کنار خانواده‌ی او باشید اما زمانی که زندگی به روال  عادی برگشت و روزها سپری شد دیگر سراغی نمی‌گیرید. شما نباید برای از دست دادن  یک نفر زندگی خود را تعطیل کنید اما می‌توانید یک تماس تلفنی برقرار کنید تا بگذارید خانواده‌ی آن‌ها بدانند هنوز هم به فکرشان هستید.

 

 

دیر نکنید

گاهی برای آمدن مهمان‌ها زمانی تعیین می‌شود. به موقع آمدن شما احترام گذاشتنتان را نشان می‌دهد. به هر صورت باید حتماً به موقع در مراسم حاضر شوید.

 

 

در سه ردیف اول ننشینید

نشستن در سه ردیف اول اغلب برای خانواده‌ی فرد است. انتخاب خوب جایی نزدیک ردیف‌های ابتدایی است. اگر بچه‌ی کوچکی دارید و می‌دانید هنوز سن مناسبی برای درک اطراف و ساکت بودن را ندارد باید حتماً جای مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

 

 

عکس نگیرید

گاه در مراسم عزاداری گروهی از دوستان و خانواده دور هم جمع می‌شوند که ممکن است برای زمان زیادی یکدیگر را ندیده باشند. اما اینجا مکان خوبی برای گرفتن سلفی با دوستان قدیمی نیست. به‌جای آن برنامه‌ای برای شام با یکدیگر بگذارید و بعداً با هم عکس بگیرید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040