۱۴ آذر ۱۳۹۶

در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد 2

۱۴ آذر ۱۳۹۶ 1882 بازدیدکننده 0 نظر
در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد 2 در این مقاله می خوانید

حتما دوست دارید بدانید در یک قرار عاشقانه اگر فرد مقابل شما را دوست داشته باشد در او چه تغییراتی را خواهید دید. با ما همراه شوید. ...

در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد 2

تعریق در کف دستان

این عرق برای واکنش بدن به چیزی است که در بیرون از آن اتفاق می‌افتد و گردش دادن خون در اطراف بدن. شاید علت این باشد که شما واقعاً از دوست داشتن خود می‌ترسید. در اینجاست که ترس باعث می‌شود احساس کنید به کسی جذب‌شده‌اید.

 

 

گشادشدن مردمک چشم

شاید زیاد به این موضوع دقت نکرده باشید اما با نگاه به چشمان یک نفر می‌توانید بفهمید چه احساسی نسبت به شما دارد. این نشانه از علائم  دیگر تا حدودی نامحسوس‌تر است اما ازآنجایی‌که شما به چشمان فرد مقابل خود نگاه می‌کنید شاید بتوانید از چشمان او چیز مهمی را بفهمید.

 

 

آزاد شدن هورمونی خاص 

دوپامین هورمونی است که در این زمینه نقش دارد، خصوصاً اگر به این فکر کنید که یک رابطه‌ی واقعی بین شما خواهد بود. این هورمون شما را شاد می‌کند. البته هورمون‌های دیگری نیز هستند که برای جذاب بودن شما اهمیت داشته و در این  بین نقش دارند. برای مردان این هورمون وازوپرسین نام داشته و برای زنان اوکسی توسین. هردو این هورمون‌ها برای جذب فرد در یک رابطه‌ی فیزیکی اولیه اهمیت دارند.

 

 

می‌خندید

زمانی که در یک دیدار عاشقانه هستید می‌خندید. پشت این موضوع زمینه‌ی علمی وجود دارد. زمانی که متوجه می‌شوید واقعاً میل به برقراری ارتباط با فردی دارید در بدن شما اوکسی توسین ترشح می‌شود. این هورمون شما را شاد خواهد کرد. البته تمام خنده‌ها برای این ارتباط نیستند. گاه ممکن است فرد خنده‌هایی عصبی داشته باشد. اما اگر به‌قدری با فرد مقابل خود احساس راحتی کردید که در کنار او بتوانید از ته دل بخندید اوکسی توسین وارد عمل شده است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040