۱۳ آذر ۱۳۹۶

در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد

۱۳ آذر ۱۳۹۶ 1744 بازدیدکننده 0 نظر
در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد در این مقاله می خوانید

همه‌ی افراد می‌توانند در یک موقعیت عاشقانه قرار بگیرند. اما اگر بتوانید درست رفتار کنید اتفاقات خوبی برای شما می افتد.    ...

در یک دیدار عاشقانه در بدن چه اتفاقی می افتد

تغییر در زبان بدن

زمان که در یک شرایط عاشقانه قرار می‌گیرید زیاد به زبان بدن خود فکر نمی‌کنید اما این زبان در موقعیت‌های عاشقانه با زمان‌های دیگر متفاوت است. زمانی که در شرایط عاشقانه هستید حرکات یکدیگر را ناخودآگاه تقلید می‌کنید. احساس اینکه شبیه به هم هستید می‌تواند کمک کند در شرایطی که اغلب افراد کمی عصبی هستند احساس راحتی داشته باشید.

 

 

کند شدن سوخت‌وساز

شاید متوجه شده باشید در این شرایط ضربان قلب شما بالا می‌رود، خصوصاً اگر به فرد مقابل علاقه‌مند باشید. شما متوجه نمی‌شوید که با زیاد شدن ضربان قلب سوخت‌وساز بدن کند می‌شود. علت احساس آشفتگی شما در شکمتان همین کاهش سوخت‌وساز می‌باشد.

 

 

مغزتان مانع رد کردن می‌شود

برخی افراد می‌توانند کمی در مورد وارد رابطه شدن احساس تردید داشته باشند زیرا می‌ترسند رد شده با بعداً با اتمام رابطه آسیب ببینند. زمان که در یک موقعیت عاشقانه هستید مغزتان به شما کمک می‌کند به جای اینکه خودتان را از شرایط دور کنید هوشیار بوده و کمی احساس تعهد داشته باشید.

 

 

احساس شرم خواهید کرد

همزمان با کاهش سوخت‌وساز بدن شما در این شرایط، گونه‌هایتان سرخ شده و قرمز می‌شوید زیرا بدن خون شما را در واکنش به چیزی که در بیرون از آن اتفاق می‌افتد به اطراف بدن حرکت می‌دهد. بنابراین زمانی که با فردی صحبت کرده و صورت او شروع به قرمز شدن می‌کند نشانه‌ای از علاقه‌ی فرد به شما می‌تواند باشد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040