۸ آذر ۱۳۹۶

نشانه های ماندگاری روابط شما

۸ آذر ۱۳۹۶ 1493 بازدیدکننده 0 نظر
نشانه های ماندگاری روابط شما در این مقاله می خوانید

هیچ‌کس با فکر اینکه روزی جدا شود ازدواج نمی‌کند. اگر نگران ادامه‌ی زندگی خود هستید ببینید چقدر زندگی شما خوب پیش می‌رود. ...

نشانه های ماندگاری روابط شما

هنوز مرتباً به یاد او هستید

اگر هنوز هم مانند دوران نامزدی یکدیگر را همیشه به یاد دارید و رفتارهای آن دوران را انجام می‌دهید، مانند پیام دادن به او در بین روز برای اینکه بداند به یاد او هستید، خریدن یک هدیه یا خریدن عطر موردعلاقه‌ی او، این‌ها نشانه‌هایی عالی از پایداری رابطه‌ی شما هستند.

 

 

مهمانی‌های شبانه دارید

اگر در شام‌های دونفره تمام وسایل الکتریکی را خاموش می‌کنید و روی مکالمه‌ی خود تمرکز دارید نشانه‌ی خوبی است. این نشانه‌های عالی بیان می‌کنند روابط شما در مسیر صحیحی پیش می‌روند. کلید کار این است زمانی که در کنار یکدیگرید اوقاتی خاص برای شما باشد.

 

 

هنوز رابطه‌ی جنسی دارید

یک نشانه که می‌گوید شما و همسرتان رابطه‌ی طولانی خواهید داشت این است که مرتباً رابطه‌ی جنسی دارید. علت این است که صمیمیت مداوم – حتی اگر باید برای آن برنامه‌ریزی کنید، کمک می‌کند تنش شما کم شده و از رابطه‌ی خود حفاظت کنید و موفقیتی طولانی‌مدت برای خود داشته باشید.

 

 

در کارهای همراه با هم شاد هستید

یک زوج شاد و سالم باید بتوانند در کارهای روزانه‌ی زندگی در کنار یکدیگر احساس شادی کنند. اگر شما و همسرتان کارهای کوچک را در کنار هم دوست دارید و می‌توانید از انجام هر کار با یکدیگر لذت ببرید نشانه‌ی خوبی از پایداری رابطه‌ی شماست.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040