۳۱ فروردين ۱۳۹۵

چگونه رابطه ی خود را گرم تر کنید؟

۳۱ فروردين ۱۳۹۵ 3287 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه رابطه ی خود را گرم تر کنید؟ در این مقاله می خوانید

شما در اوج جوانی و عشق هستید اما رابطه‌ی شما در یک روال تکراری افتاده است. ما در اینجا لیستی از راه‌هایی آورده‌ایم که به رابطه‌ی شما گرمی و صمیمیت می‌بخشد. ...

چگونه رابطه ی خود را گرم تر کنید؟

باهم خاطره‌ای شاد بسازید

تقویت روابط

به دنبال یک فعالیت سرگرم‌کننده باشید که برای شما و همسرتان خاطره‌ای شاد بسازد. می‌توانید باهم ‌جایی بروید که در رابطه‌ی شما نقشی داشته است. مثلاً جایی که اولین بار یکدیگر را ملاقات کرده‌اید. برگشتن به این مکان‌ها باعث می‌شود خاطرات خوبتان را به یاد آورید و علت علاقه‌مند شدن شما به یکدیگر برایتان یادآوری می‌شود.

 

یک دستور غذایی جدید با هم بپزید

تقویت روابط

یک فرصت بزرگ دیگر شما برای ساخت زمانی شاد در کنار یکدیگر این است که به‌جای برنامه‌ی همیشگی رفتن به رستوران در آخر هفته این بار خودتان باهم آشپزی کنید. می‌توانید به دنبال یک دستور غذایی خوش‌طعم که هر دو دوست دارید بگردید و سپس مواد لازم آن را باهم خریداری کنید. پختن یک غذا در کنار هم و سپس لذت بردن از آن می‌تواند سرگرمی جالب برای شما باشد.

 

به طبیعت بروید

تقویت روابط

تجربه‌ی کاری که باعث شود آدرنالین شما بالا برود در کنار کسی که دوستش دارید می‌تواند تجربه‌ای باورنکردنی باشد. در کنار هم تجربیاتی شاد داشته باشید. این سرگرمی‌ها می‌تواند عشق و علاقه‌ی میان شما را بیشتر کند. اگر همیشه رویای غواصی، بالن‌سواری یا حتی اسب‌سواری را داشته‌اید حالا در کنار همسر خود به سراغ آن بروید. این‌ها تجربیات منحصربه‌فردی هستند که می‌توانید در کنار عشق خود از آن لذت ببرید.

 

برای هم یادداشت‌های عاشقانه بگذارید

تقویت روابط

برای همسرتان یادداشتی گذاشته و به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید. زمانی که وارد یک رابطه‌ی طولانی‌مدت می‌شوید " دوستت دارم " عبارتی می‌شود که کم پیش می‌آید به هم بگویید. نوشتن یادداشت‌های کوتاه ذهن همسر شما را تمام روز درگیرتان می‌کند. یادآوری اینکه چقدر یکدیگر را دوست دارید و به هم اهمیت می‌دهید می‌تواند ارتباط میان شما را قوی کند.

 

یک تفریح جدید را باهم شروع کنید

تقویت روابط

تفریحی که هردوی شما از آن لذت می‌برید و می‌توانید برای آن وقت بگذارید بهترین راه برای لذت بردن از زمانی است که در کنار هم هستید. تلاش برای رسیدن به یک هدف مشترک می‌تواند لذت‌بخش باشد. آیا آرزوی هردو شما صعود به یک قله بوده است؟ همیشه دوست داشته‌اید مسافتی زیاد را دوچرخه‌سواری کنید؟ تلاش در کنار یکدیگر برای رسیدن به هدفی مشترک می‌تواند رابطه‌ی میان شما را قوی کند.

 

سفر بروید

تقویت روابط

در تقویم مشخص کنید تعطیلات نزدیک کدام است و برنامه‌ای برای یک سفر هرچند کوتاه بگذارید. تغییر در برنامه‌ی عادی و روال تکراری زندگی می‌تواند در روابط شما تنوع و تازگی ایجاد کند. به ‌دور از مشغله‌ی کاری می‌توانید در سفر تمرکزتان را روی هم بگذارید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040