۲۱ دي ۱۳۹۴

3 راز برای شاد زیستن

۲۱ دي ۱۳۹۴ 3687 بازدیدکننده 0 نظر
3 راز برای شاد زیستن در این مقاله می خوانید

توقع زندگی ای که تمام آن شادی باشد و هیچ غمی در آن نباشد غیرمنطقی است. اما با برخی کارها می‌توانید شادی خود در زندگی را افزایش دهید. ...

3 راز برای شاد زیستن

شکرگزار باشید

چیزی که در اغلب افراد غمگین متوجه آن می‌شویم این است که آن‌ها اغلب به نقاط مثبت دیگران توجه می‌کنند. آن‌ها هیچ‌گاه نمی‌بینند که خودشان چه نعمت‌هایی دارند. اگر می‌خواهید شادتر باشید برای چیزهایی که به شما داده شده است سپاسگزار باشید.

 

کمی جاه‌طلب باشید

در جامعه‌ی ما جاه‌طلبی زیاد پسندیده نیست. اما شما برای شاد بودن باید کمی این صفت را در خود داشته باشید، نه زیاد. دوست دارید در زندگی به چه جایگاهی از موفقیت برسید؟ نه تنها اینکه چه چیزی یا چه مقدار پولی می‌خواهید بلکه در درونتان دوست دارید به کجا برسید؟ اگر جایگاه مطلوب شما بالاست به خودتان این اجازه را بدهید تا برای آن‌ها تلاش کنید.

 

در زمان حال باشید

انسان‌هایی که شاد نیستند همیشه چیز دیگری از زندگی می‌خواهند. آن‌ها همیشه می‌گویند اگر طور دیگری می‌شد، اگر من آن خانه را داشتم، اگر رییس من فرد دیگری بود، اگر ازدواج‌کرده بودم یا مجرد بودم و ... سال‌های عمر آن‌ها با این اگرها می‌گذرد. شادی در زمان حال است. از لحظه‌ای که در آن هستید لذت ببرید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040