۱۰ آبان ۱۳۹۴

7 مرد که نباید برای زندگی انتخاب کرد

۱۰ آبان ۱۳۹۴ 3977 بازدیدکننده 0 نظر
7 مرد که نباید برای زندگی انتخاب کرد در این مقاله می خوانید

برای انتخاب یک شریک زندگی خوب باید به چه نکاتی توجه کنید؟ یک مرد ایده آل چه صفاتی را ندارد؟ ...

7 مرد که نباید برای زندگی انتخاب کرد

مردانی که مانند زنان هستند

این مردها فکر می‌کنند باید خیلی نگران ظاهر خود باشند. هیچ مردانگی‌ای در ظاهر آن‌ها دیده نمی‌شود. اگر نامزد شما زمان زیادی را مقابل آینه می‌گذراند و بیشتر از شما نگرانی زیبایی خود است  باید انتظار این را در آینده داشته باشید – او بیشتر از نگاه کردن به شما، از ظاهر خود تعریف و تمجید می‌کند.

 

افراد شکاک

بدون توجه به این‌که شما چقدر وفادار هستید او در پیش‌زمینه‌ی ذهن خود همواره این تصور را دارد که با او تقلب می‌کنید و شخص دیگری در زندگی شما است. او از صحبت کردن شما با افراد دیگر تنفر دارد. او دوست ندارد شما را جایی شاد ببیند. او مداوم با شما بر سر مسائل بیهوده می‌جنگد مانند اشغال نگه‌داشتن تلفن شما.

 

احساس مالکیت دارند

او به شما می‌گوید " تو برای من متولدشده‌ای "، این یک زنگ هشدار است. این موضوع در فیلم‌ها خوب به نظر می‌رسد اما نه در زندگی واقعی. خوب است بدانید که یک نفر شما را خیلی دوست دارد اما نه در حدی که به حریم شخصی شما تجاوز کند. او از اینکه شما جشن تولدی در کنار دوستانتان داشته باشید متنفر است و می‌خواهد همه‌ی مدت را با او بوده و به او توجه داشته باشید.

 

هیچ‌گاه راضی نیست

او همیشه از شما انتقاد می‌کند. او با بیشتر خصوصیات شما مشکل دارد – با مدل موها، طرز صحبت و یا حتی خنده‌های شما. او باعث می‌شود شما حس کنید انسان بدبختی هستید.

 

خسیس است

هیچ حس مردانگی در این مردان وجود ندارد. او دوست ندارد ریالی برای شما خرج کند. او حتی خرج خودش را نمی‌دهد. شما مجبورید هزینه‌ی همه‌چیز را بپردازید ازجمله غذا، لباس و حتی کرایه‌ی خانه.

 

ورزش برای او اولویت دارد

همه‌ی ما می‌دانیم که مردها ورزش را بیش از هر چیزی دوست دارند. اغلب آن‌ها بین رفتن به تئاتر و یا دیدن مسابقه‌ی ورزشی گزینه‌ی دوم را انتخاب می‌کنند. اما برای برخی اهمیتی ندارد که چه اتفاقی بیفتد اما او تا پایان مسابقه کاری نخواهد کرد. شما مطمئناً با این موضوع کنار نخواهید آمد.

 

قضاوت کردن

بااینکه راحت است بگوییم که با ذهنی باز وارد رابطه شوید اما برخی مردان بر اساس گذشته‌ی شما همواره قضاوت می‌کنند. او شما را با ایده‌هایی متهم و متقاعد می‌کند و در پایان همیشه شما احساس گناه خواهید کرد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040