۱۷ آبان ۱۳۹۲

چگونگی بهبود سبک لباس پوشیدن برای مردها

۱۷ آبان ۱۳۹۲ 4252 بازدیدکننده 7 نظر
چگونگی بهبود سبک لباس پوشیدن برای مردها در این مقاله می خوانید

در این مقاله شما خواهید آموخت چگونه سبک لباس پوشیدن مردان بهبود یابد و آن ها شیک تر و تمیزتر به نظر برسند. ...

چگونگی بهبود سبک لباس پوشیدن برای مردها

مقدمه

اگر چند نکته‌ی ساده را فهمیده و به آن وفادار بمانید، صرف نظر از شغل و یا بودجه ای که دارید، بهبود کیفیت و آراستگی لباس شما کار راحتی خواهد بود. بهتر شدن شیوه‌ی لباس پوشیدن شما ممکن است حتی سبب افزایش اعتماد به‌ نفس، راحتی شخصی، و بهبود تأثیر اولیه‌ای شود که شما بر دیگران می‌گذارید.

 

دستورالعمل‌ها:

اندازه 

لباس‌هایی بخرید که اندازه باشند. لباس‌های نامتناسب سبب می‌شود که شلخته به نظر برسید. لباس‌های اندازه موجب می‌شود که حرکت شما راحت‌تر بوده و شما شیک تر و برازنده تر به نظر برسید. بعلاوه پارچه های اضافی لباس ممکن است به اشیاء تیز گیر کرده و لباس شما را خراب کنند.

لباس‌هایی به اندازه‌ی دور شانه‌ی خود انتخاب کرده که در اطراف کمر شما درست قرار بگیرند. این کار باعث می‌شود که توجه بصری افراد به صورت شما بیشتر شده و از میانه‌ی بدن دور شود.

 

رنگ های مناسب

رنگ‌های تیره برای شلوار انتخاب کنید که کثیفی را نشان نداده و ظاهری شیک و رسمی تر داشته باشید. شلوار باید به مقداری تنگ باشد که بدون کمربند بالا باقی‌مانده و متناسب با قد شما باشد.

 

تمیزی 

به سرعت لکه‌ها را از لباستان پاک‌کرده و فقط لباس‌های تمیز بپوشید. چروکی باعث می‌شود حتی لباس‌های بسیار زیبا نخ نما به نظر برسند. در صورت امکان قبل از پوشیدن، لباس‌هایتان را اطو کنید. به جای تا کردن لباس‌ها آن‌ها را آویزان کنید. این کار از چروک‌های زیاد جلوگیری می‌کند.

 

شستن مناسب 

لباس‌هایتان را مطابق برچسب های آن بشویید، اما اگر شک داشتید، آن‌ها را با آب سرد شسته و در دمای متعادل خشک‌کنید. در صورت امکان آن‌ها را با هوا خشک‌کنید که این کار باعث دوام بیشتر آن‌ها می‌شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040