۸ آبان ۱۳۹۲

فهمیدن عدم پذیرش از زبان بدن

۸ آبان ۱۳۹۲ 3735 بازدیدکننده 5 نظر
 فهمیدن عدم پذیرش از زبان بدن در این مقاله می خوانید

در این مقاله شما با روش فهمیدن عدم پذیرش از زبان بدن آشنا شده و به راحتی می توانید آن را در زندگی روزمره بکار ببرید. ...

 فهمیدن عدم پذیرش از زبان بدن

مقدمه

تقریباً همه‌ی افراد پس خوردن را تجربه کرده‌اند. گاهی اوقات شما توقع آن را دارید، اما گاهی مثل یک صاعقه غیرمنتظره است. شناخت زبان بدن می تواند از بیرون افتادن شما در جمع جلوگیری کند.

شناختن زبان بدن به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه زمانی پیشرفت شما مطلوب است و چه زمانی باید منتظر پس زده شدن باشید. از چیزهایی که زبان بدن به شما درباره‌ی رفتارهای روزانه می‌گوید آگاه باشید.

 

دستور العمل ها

1. ببینید که آیا فرد همراه شما، به شما توجه می کند یا خیر. اگر وی به جاهای مختلف توجه می کند، اولین نشانه عدم علاقه به شما را دریافت کرده اید. شما نیاز زیادی به دانستن زبان بدن ندارید تا بتوانید تشخیص دهید که همراه شما فکرش مشغول چیزی دیگری است.

2. به چشم‌های طرف مقابلتان نگاه کنید تا ببینید آیا چشم‌هایش هنگام با شما بودن دارای درخشش و شادی است یا خیر. هنگامی که شخصی را که دوست دارید در اطراف شما است، مردمک‌های چشم گشاد می‌شوند. اگر چشم‌های فرد همراه شما در تمام مدت کوچک و خسته به نظر می‌رسد، شاید به شما علاقه‌ای ندارد.

3. به دنبال کوچک‌ترین نشانه‌های خودستایی در او باشید. هنگامی که در کنار فردی هستید که دوستش دارید، زن‌ها با موهایشان بازی کرده و مردان لباس‌هایشان را مرتب می‌کنند. هردو سعی می‌کنند که ظاهر خود را مرتب کنند. اگرچه، اگر زنی که همراه شماست موهایش را بپیچاند، ممکن است کسل شده باشد.

4. دقت کنید که آیا جهت بدن طرف مقابل همیشه به سمت دیگری است یا خیر. گره زدن دست ها به هم نیز ممکن است نشانه عدم علاقه باشد. دست به سینه بودن و یا قرار دادن دست‌ها در جیب، نشانه‌ی برخوردی غیر صمیمی است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040