۲۸ مرداد ۱۳۹۶

چیزهایی که شاید متخصص اطفال نداند 1

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ 1688 بازدیدکننده 0 نظر
چیزهایی که شاید متخصص اطفال نداند 1 در این مقاله می خوانید

کودکان ما موجوداتی جالب و پیچیده هستند. گاه برای تشخیص مشکل کودک متخصص اطفال نیاز دارد شما چشم و گوش او در خانه باشید. ...

چیزهایی که شاید متخصص اطفال نداند 1

پشتیبانی از شیردهی

داشتن یک تجربه‌ی موفق در شیردهی نیازمند پشتیبانی ماهرانه از اطرافیان است و البته متخصص کودکان می‌تواند به شما کمک کند بفهمید آیا کودک شیر کافی دریافت می‌کند یا نه. متخصصانی هستند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. اما بهتر است بدانید در کل اغلب متخصصان کودک آموزشی در شیردهی ندیده‌اند و نمی‌دانند روش صحیح برای تمام کودکان چیست.

 

بررسی مشکلات بینایی

اگر شما بتوانید زود متوجه مشکلات بینایی در کودک خود شوید تأثیر بزرگی بر زندگی او گذاشته‌اید. تمامی کودکان باید سالانه برای معاینات چشم بروند. چیزی که اهمیت دارد تأثیر بینایی و سلامت دید روی چگونگی عملکرد کودکان در زندگی است.

 

آیا تعریق او عادی است؟

کودکان زیادی از تعریق زیاد رنج می‌برند و اغلب این مشکل تشخیص داده نمی‌شود. هایپرهیدروز یا تعریق بیش‌ازحد مشکلی پوستی است که اغلب روی کیفیت زندگی فرد اثر می‌گذارد. درمان این مشکل می‌تواند در زندگی او تحول  بزرگی ایجاد کند. هرچه زودتر در کودک مشکل تشخیص داده شود بهتر خواهد بود.

 

آیا بهانه‌های غذایی او عادی است؟

والدین دوست دارند بدانند در مورد تغذیه‌ی کودک باید چه‌کاری انجام دهند اما اغلب به‌جای کارهای قابل‌اجرا نکاتی کلی را پیدا می‌کنند. مداخله‌ی زودهنگام و دانش والدین کلیدی است که مطمئن شوید غذای کودک در نهایت به یک پیتزا نخواهد رسید. متخصصان اطفال اغلب پیشنهاد می‌دهند به کودکان سبزیجات بدهید اما هیچ‌کس در مورد یک راه قابل‌اجرا نظری نمی‌دهد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040