۱۶ مرداد ۱۳۹۵

راه هایی برای مشغول کردن کودک در کالسکه

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ 2407 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای مشغول کردن کودک در کالسکه در این مقاله می خوانید

برای اینکه بتوانید با موفقیت کودک خود را در کالسکه نگهدارید لازم است از یک، دو و حتی همه‌ی ترفندهای زیر کمک بگیرید. ...

راه هایی برای مشغول کردن کودک در کالسکه

خوراکی‌های طولانی

مراقبت از کودک

همان طور که هر مادری می‌داند یک راه برای شاد نگه‌داشتن کودکان در هر موقعیتی خوراکی‌ها هستند. اما در اینجا باید خوراکی شما چیزی جدید، هیجان‌انگیز و تا حد ممکن زمان بر باشد. مثلاً یک پرتقال به او بدهید تا خودش پوست بکند. سعی کنید از خوراکی‌های طبیعی و سالم استفاده کنید.

 

کارهای دستی

یک دفترچه‌ی قدیمی و تعدادی ماژیک در  کالسکه بگذارید. از کودک خود بخواهید هر چیزی که در راه می‌بیند را نقاشی کند، درختان، حیوانات، آدم‌ها .... تخته‌های وایب برد کوچک برای این کار انتخاب خوبی هستند. 

 

حباب بازی

مراقبت از کودک

این ایده شاید برای هر مادر و کودک و در هر جایی مناسب نباشد. اما اگر شرایط مناسب است و با کمی شلوغ‌کاری مشکلی ندارید می‌توانید بک حباب ساز جلوی کودکتان بگذارید. همزمان با حرکت کالسکه او برای خود حباب درست کرده و به مسیر حرکت آن‌ها نگاه می‌کند. این سرگرمی می‌تواند تا مسیر زیادی کودک را مشغول کند.

 

بازی کنید

مراقبت از کودک

با کودک خود بازی زیر را انجام دهید. مثلاً به او بگویید " من چیزی را می‌بینم که صورتی است. تو هم آن را پیدا کن". با این کار کودک رنگ‌ها را بهتر یاد می‌گیرد و شما همزمان با حرکت کالسکه می‌توانید چیزهای جدیدی برای بازی پیدا کنید.

 

دوربین

مراقبت از کودک

شاید شما هم یک دوربین قدیمی دارید که در کمد خاک می‌خورد. می‌توانید آن را در یک مناسبت خاص به کودک خود هدیه بدهید. بگذارید کودکتان با این دوربین قدیمی از هر چیزی که دوست دارد در راه عکس بگیرد. عکس‌های دیجیتال برای کودکان بسیار سرگرم‌کننده‌اند، خصوصاً اگر خوشان آن‌ها را بگیرند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040