۳ مرداد ۱۳۹۷

چگونه در هوای گرم بهتر بخوابیم

۳ مرداد ۱۳۹۷ 1634 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه در هوای گرم بهتر بخوابیم در این مقاله می خوانید

شاید در گرمای تابستان خوابیدن زیاد برای شما دل‌چسب و ساده نباشد. راه‌های زیر به خوابی بهتر کمک می‌کنند.   ...

چگونه در هوای گرم بهتر بخوابیم

دوش گرفتن قبل از خواب

آیا هیچ‌چیز می‌تواند با حس تمیزی و خنکی شما در رختخواب بعد از یک دوش رقابت کند؟ مسلماً چیزی نیست، خصوصاً زمانی که هوا خیلی گرم است. دوش گرفتن درست قبل از خواب دمای بدن شما را پایین آورده و با احساس چسبنده بودن بدن مبارزه می‌کند.

 

 

رویه‌ی بالشت ابریشمی

تنها چیزی که بالشتتان با آن پر شده است اهمیت ندارد. زمانی که بالشتی با رویه‌ی خنک می‌خواهید باید آن را با روکش ابریشمی بپوشانید. ابریشم نوعی تنظیم‌کننده‌ی طبیعی دما است  و برای موهای شما ملایم‌تر است. ابریشم می‌تواند از پوست ظریف صورت شما در طولانی‌مدت حفاظت نماید.

 

 

گذاشتن رویه بالشت در فریزر

این ترفند باعث می‌شود تمام شب در تلاش برای چرخاندن بالشت و پیدا کردن سمت خنک‌تر آن نباشید. حدود یک ربع تا نیم ساعت قبل از خواب رویه‌ی بالشت را در یک کیسه‌ی پلاستیکی گذاشته و آن را در فریزر قرار دهید. شاید این سرما برای تمام شب نماند اما تا زمان زیادی شما را خنک نگه خواهد داشت.

 

 

گذاشتن پنکه رو به کف پاها

شاید بخواهید پنکه را رو به صورتتان قرار دهید. اما گذاشتن آن به سمت کف پا به گردش هوای خنک کمک می‌کند، بدون اینکه باعث گرفتگی ماهیچه‌های گردن شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040