۲۰ اسفند ۱۳۹۶

قبل از سفر با هواپیما این نکات را بدانید

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ 1903 بازدیدکننده 0 نظر
قبل از سفر با هواپیما این نکات را بدانید در این مقاله می خوانید

قبل از سفر با هواپیما بهتر است به نکات زیر دقت داشته باشید تا در طول سفر خود با مشکل مواجه نشوید. ...

قبل از سفر با هواپیما این نکات را بدانید

تفاوت پروازها

پروازهای مستقیم ممکن است در بین راه در فرودگاه دیگری توقف داشته باشند، درست برخلاف پروازهای بدون توقف. در این حالت شاید کمی مسیر شما طولانی‌تر شود و حتی برای ادامه‌ی پرواز با تأخیر مواجه شوید. مسلماً پروازهای بدون توقف بهترند.

 

 

تهیه بلیت

شاید شما دو اسمه هستید یا نام غیررسمی دارید که اغلب با آن شما را می‌شناسند. اما به هر صورت بلیت شما باید با نام رسمی و شناسنامه‌ای‌تان خریداری شود. در غیر این صورت حتی با داشتن پاسپورت یا کد ملی نمی‌توانید با نام دیگر سوار هواپیما شوید.

 

 

قوانین کشور مقصد

اگر قصد سفر به کشور دیگری را دارید باید حتماً از قبل در مورد قوانین آن تحقیق کنید. مثلاً بعضی کشورهایی که ویزا را در زمان ورود صادر می‌کنند قانون دارند که باید پاسپورت شما دو صفحه خالی داشته باشد وگرنه اجازه ورود ندارید.

 

 

انتخاب صندلی

بهتر است زودتر خودتان را به گیت مربوطه برسانید تا صندلی بهتری داشته باشید. حتی اگر دیر بروید ممکن است از همراه خود جدا بیفتید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040