۲۹ بهمن ۱۳۹۶

َشهرهایی که برای زندگی به شما پول می دهند

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ 2180 بازدیدکننده 0 نظر
َشهرهایی که برای زندگی به شما پول می دهند در این مقاله می خوانید

شاید عجیب باشد اما اگر به هریک از شهرهای زیر برای زندگی بروید بنا به اهدافی که دارند به شما پول خواهند داد. ...

َشهرهایی که برای زندگی به شما پول می دهند

کاندلا، ایتالیا

شهر کاندلا در جنوب ایتالیا قرار گرفته و برای خیابان‌های شلوغ در گذشته به ناپل کوچک مشهور بوده است. قبلاً کاندلا هشت هزار  نفر جمعیت داشته و امروزه ساکنان این شهر حدود 2700 نفر هستند. این موضوع باعث نگرانی مسئولان شده است. آن‌ها برای حل این مشکل تصمیم گرفتند هرکس که در این شهر زندگی کند ماهانه مبلغی پرداخت نمایند.

 

 

پنگا، اسپانیا

پنگا منطقه‌ی کوچکی در شرق اسپانیا می‌باشد که دولت آن برای تقویت اقتصاد و جذب جوانان گفته است به هر زوجی که بخواهد در این شهر زندگی کند سه هزار یورو خواهند داد.

 

 

دیترویت، میشیگان

شهرت این شهر در دوران گذشته بیشتر بوده و شهری پیشرفته به شمار می‌رفته است. امروزه اما این شهر تقریباً خالی از سکنه شده و توان قبل را ندارد. مسئولین گفته‌اند به افراد متخصصی که می‌خواهند در این منطقه زندگی کنند ماهانه مبلغی پرداخت می‌شود.

 

 

آلاسکا

اگر با زندگی کردن در محیط یخبندان و زمین‌های خالی از سکنه مشکلی ندارید بهتر است زودتر به سمت آلاسکا بروید. شهروندان هر سال مبلغی را از مقامات بابت زندگی در این شهر دریافت می‌کنند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040