۴ آذر ۱۳۹۶

کاربردهای عجیب برای فویل آلومینیوم 2

۴ آذر ۱۳۹۶ 2195 بازدیدکننده 0 نظر
کاربردهای عجیب برای فویل آلومینیوم 2 در این مقاله می خوانید

دفعه‌ی بعدی که برای کاری فویل آلومینیوم خریدید بهتر است آن را مستقیماً در سطل آشغال نیندازید. این وسیله ارزان کاربردهای زیادی خواهد داشت. ...

کاربردهای عجیب برای فویل آلومینیوم 2

استفاده در عکاسی

بهترین پس‌زمینه برای عکس شما از تصورتان خارج است. گاهی تنظیم دوربین کار سختی است. در اینجا فویل آلومینیوم به درد شما می‌خورد. یک برگه فویل آلومینیوم برداشته و آن را کمی مچاله کنید. خطوط ایجاد شده برای پوشاندن صفحه و زیبایی عکس شما عالی‌اند.

 

 

مراقبت از پای

یک برگه‌ی بزرگ فویل آلومینیوم بردارید تا اندازه‌ی پای شما باشد. آن را از وسط تا کرده و یک تای دیگر نیز بزنید. باید فویل شما به شکل مثلث شود. سپس فویل را روی بشقاب پای خود بگذارید و اضافی آن را ببرید. فویل را قبل از قرار دادن ظرف در فر روی پای گذاشته و بدون اینکه نگران سوختن روی پای باشید آن را بپزید.

 

 

جابجایی وسایل سنگین

یک عدد فویل برداشته و زیر پایه‌های مبلمان خود بگذارید تا بتوانید به‌سادگی آن‌ها را جابجا نمایید. باید روی براق فویل به سمت بالا باشد. آن را همراه با وسایل خود جابجا کرده و به‌سادگی مبلمانتان را هرجایی که می‌خواهید ببرید.

 

 

پوشاندن دستگیره‌ها زمان نقاشی

به‌جای آنکه وقت و زمان زیادی را صرف تمیز کردن دستگیره‌های رنگ شده کنید قبل از شروع کار مقداری فویل دور  دستگیره‌ها بپیچید تا مانع رنگ شدن آن‌ها شوید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040