۱۱ آبان ۱۳۹۶

چگونه فروشندگان لباس شما را فریب می دهند

۱۱ آبان ۱۳۹۶ 2292 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه فروشندگان لباس شما را فریب می دهند در این مقاله می خوانید

اینکه چگونه فروشندگان با درگیر کردن ذهنتان شما را مجاب به خرید می‌کنند شاید برای شما جالب باشد. ...

چگونه فروشندگان لباس شما را فریب می دهند

تخفیف‌های نادرست

گاه فروشندگان برای یک روز قیمت را بالا برده و سپس با تخفیف قیمت را به چیزی برمی‌گردانند که در حالت عادی بوده است. و یا به دروغ از قیمت‌های حراج نادرست برای محصولات با برندهای شناخته شده استفاده می‌کنند.اگر قصد خرید در حراج را دارید بیشتر دقت کنید.

 

 

تخفیف بدون اجناس واقعی

گاه فروشگاه‌ها با  بنرهای تخفیف‌های عجیب شما را جذب می‌کنند اما زمانی که به آنجا می‌روید در واقع خرید آن چیز برای شما غیرممکن خواهد بود. تنها چند نمونه از آن کالا وجود دارد و یا محدودیت‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرد. شما فکر می‌کنید حراج یعنی کمتر خرج کردن یا خرید وسایل عالی با قیمت مناسب، اما بهتر است قبل از خرید نگاهی دقیق‌تر به کالا انداخته و ببینید چقدر ارزش دارد.

 

 

بازی‌های ذهنی

یک ترفند که فروشندگان به کار می‌برند این است که به شما حس کمبود را تلقین می‌کنند. با ایجاد این دیدگاه که کالایی خاص و رو به پایان دارند شما احساس می‌کنید نیاز دارید از آن بیشتر داشته باشید. اگر در مغازه حس کردید نیاز به یک سوئی شرت دارید زیرا در حراج است و قیمت خوبی دارد بهتر است کمی صبر کنید. یک نفس عمیق کشیده و دوباره چک کنید. تا زمانی که کمی در مورد کالا تحقیق کرده باشید و بدانید دقیقاً چه چیزی را می‌خواهید و چقدر بودجه دارید مجبور نیستید خرید کنید.

 

 

بسیار عالی به نظر می‌رسد..

همه‌ی تبلیغات قابل‌اعتماد نیستند. شرکت‌های زیادی هستند که در تبلیغ خود از لباس‌هایی زیبا و فریبنده استفاده می‌کنند. آن‌ها تصاویری از لباس‌هایی را نشان می‌دهند که فوق‌العاده به نظر می‌رسد. اما با دیدن سایت یا خرید از آن‌ها با دو چیز متفاوت روبرو می‌شوید – پارچه‌های ارزان، سایزهای نادرست و عدم امکان تعویض یا مرجوعی.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040