۲۶ مهر ۱۳۹۶

نکاتی برای عبور از بخش امنیتی فرودگاه

۲۶ مهر ۱۳۹۶ 2073 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای عبور از بخش امنیتی فرودگاه در این مقاله می خوانید

بخش امنیتی یا بازرسی فرودگاه ممکن است بسیار وقت‌گیر باشد. با رعایت چند نکته ساده سفر را راحت و لذت‌بخش کنید. ...

نکاتی برای عبور از بخش امنیتی فرودگاه

مقدار زیاد مایعات

زمان زیادی است که قانونی به تصویب رسیده است تا هیچ‌کس بیش از صد میلی‌لیتر مایعات همراه نداشته باشد. در غیر این صورت مجبورید صبر کنید تا همه‌ی وسایل شما بازرسی و مایعات اضافی دور ریخته شوند.

 

 

کارت پرواز و پاسپورت

بعد از تحویل بلیت زمانی که از بخش امنیتی عبور می‌کنید باید کارت پرواز و پاسپورت در دسترس شما باشد. برای سوار شدن تنها کارت پرواز کافی خواهد بود. اگر می‌خواهید در بین جمعیت معطل نشوید این دو را در جایی در دسترس بگذارید.

 

 

ساعت، کت و کمربند

در زمان عبور از گیت بازرسی ساعت و کمربند شما باید در سبدهای جداگانه گذاشته شوند تا سیگنالی به دستگاه وارد نگردد. در برخی فرودگاه‌ها اگر چکمه داشته باشید باید آن را هم در سبد بگذارید. در صف انتظار این وسایل را دربیاورید تا معطل نشوید.

 

 

وسایل الکترونیکی

برخی فکر می‌کنند باید تمامی وسایل الکترونیکی خود را از کیف خارج کرده و در سبد جداگانه‌ای  قرار دهند. البته باید بدانید همیشه نیازی به این کار نیست. بر اساس قانون تنها وسایل الکتریکی بزرگ باید به طور مجزا از گیت امنیتی عبور داده شوند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040