۱۹ مهر ۱۳۹۶

حقایق ناگفته از عطرها

۱۹ مهر ۱۳۹۶ 2104 بازدیدکننده 0 نظر
حقایق ناگفته از عطرها در این مقاله می خوانید

دوست دارید بدانید چگونه رایحه‌ی مناسبی انتخاب کنید؟ چرا برخی عطرها برای دوستتان خوشبو هستند ولی در بدن شما نه؟ با ما همراه شوید. ...

حقایق ناگفته از عطرها

برخی عطرها مواد طبیعی دارند

گل‌ها یکی از مهم‌ترین ترکیباتی هستند که شرکت‌ها در عطرهای خود استفاده می‌کنند. گل در عطر سابقه‌ی تاریخی زیادی دارد. گل‌ها زیبا و جذاب هستند و رایحه‌ی خوبی به عطر خواهند داد. زنانی که  از عطرهایی با رایحه‌ی گل‌ها استفاده می‌کنند اغلب می‌گویند احساس ارتباط خاصی با طبیعت دارند.

 

برخی عطرها مواد شیمیایی دارند

گل‌ها از مواد اصلی سازنده‌ی عطرها هستند اما ساخت عطری صد در صد طبیعی همیشه ممکن نیست. یک علت هزینه‌ی زیادی است که مواد طبیعی دارند و تمامی برندها قادر به ساخت این‌گونه عطرها نیستند. اما هزینه تنها مشکل نیست. برای برخی رایحه‌های خاص استفاده از مواد طبیعی در تمام فصول سال امکان ندارد. مواد مصنوعی انتخاب‌های زیادی را پیش روی سازنده خواهند گذاشت که در مورد مواد مصنوعی این امکان نیست.

 

تفاوت میان انواع عطر

بیشترین چیزهایی که شنیده‌اید عباراتperfume ، eau de parfum، eau de toilette و در نهایت eau de cologne هستند.perfume  در بین انواع مختلف بهترین نوع است و به ترتیب گفته‌شده از میزان خوبی عطر کاسته می‌شود. در perfume یا عطر از بیشترین میزان روغن‌های طبیعی و کمترین مقدار از آب و الکل استفاده‌شده است.

 

عطر ارزش قیمتش را دارد

درست مانند لباس‌ها، شما می‌توانید برای عطر هزینه‌ی کم یا بسیار بالایی کنید. اما مطمئن باشید یک عطر خوب ارزان نخواهد بود. فاکتورهای متفاوتی در قیمت عطر انتخابی شما اثر دارند. البته باید بدانید قیمت همیشه نشانه‌ی کیفیت نیست. شاید قیمت بالا تنها ترفندی از بازاریابی باشد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040