۲۲ شهريور ۱۳۹۶

دلایلی که نباید تتو کنید2

۲۲ شهريور ۱۳۹۶ 1302 بازدیدکننده 0 نظر
دلایلی که نباید تتو کنید2 در این مقاله می خوانید

داشتن تتو شاید ارزوی شما باشد. اما قبل از هرکاری خوب در مورد آن تحقیق کنید.       ...

دلایلی که نباید تتو کنید2

می‌خواهید باردار شوید

اگر قصد دارید در آینده باردار شوید باید بدانید تتوی شما تغییر خواهد کرد. هرگونه افزایش وزن یا کشش و سپس شل شدن پوست باعث می‌شود تتو چیزی متفاوت از ابتدای آن به نظر برسد.

 

نزدیک غدد تعریق تتو نکنید

داشتن تتو روی راه تعریق بدن اثر می‌گذارد. جوهر روی پوست شما می‌تواند منافذ تعریق را ببندد، پس باید جای آن را عاقلانه انتخاب کنید. بدن ما برای جلوگیری از زیاد گرم شدن به عرق کردن نیاز دارد.

 

سرطان پوست دارید

تتو شامل جمع شدن نمک‌های فلز و رنگ‌های ارگانیک در لایه‌ی درمال پوست است. باز شدن پوست و التهاب آن می‌تواند باعث بیماری‌های بدخیم شود. درحالی‌که تتو خود باعث سرطان پوست نخواهد شد اما می‌تواند شما را بیشتر در معرض خطر قرار دهد.

 

با ویروس بیمار می‌شوید

ازآنجایی‌که در تتو سوزن وارد پوست شما می‌شود در خطر عفونت‌های قوی قرار دارید. اگر مبتلا به سرماخوردگی یا هر ویروسی شده‌اید بهتر است تا بهبود کامل صبر کرده و خود را درگیر فرایندهای تهاجمی نکنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040