۲۱ شهريور ۱۳۹۶

دلایلی که نباید تتو کنید

۲۱ شهريور ۱۳۹۶ 1622 بازدیدکننده 0 نظر
دلایلی که نباید تتو کنید در این مقاله می خوانید

داشتن تتو یکی از انتخاب‌های شخصی شماست. اما باید بدانید تتوهای دائم برای همیشه با شما خواهند بود و شاید روزی برایتان دردسرساز شوند. ...

دلایلی که نباید تتو کنید

تتوکار را نمی‌شناسید

شما بدون اینکه جراح خود را بشناسید زیر تیغ جراحی نخواهید رفت، مشابه همین اصل برای تتو است. قبل از اقدام برای تتو فرد و محل کارش را دیده  و از او مدارک قانونی بخواهید. نتیجه‌ی تتوی بد در بهترین حالت شکل بد آن و در بدترین حالت عفونت‌های جدی خواهد بود.

 

دنبال کار هستید

داشتن تتوهای قابل‌مشاهده استخدام را برای شما سخت خواهد کرد. این تتوها روی صورت، گردن، پیشانی، دست و بازوها هستند. اگر حالا به دنبال کار نیستید به این معنا نیست که در آینده نیز کار نمی‌خواهید. به یاد داشته باشید انتخاب مکان برای کار مناسب به ظاهر شما نیز بستگی دارد.

 

مطمئن نیستید

با پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی مراقبت از پوست برداشت تتو بسیار ساده‌تر شده است. با این وجود فرایند پاک کردن تتو همچنان به چندین جلسه مراجعه و کار بستگی دارد. بهتر است در ابتدا تصمیم درستی بگیرید.

 

نگران قضاوت دیگران هستید

درست است که نباید تصمیم‌های زندگی خود را بر اساس دیدگاه دیگران بگیرید اما باید بدانید تتو می‌تواند دیدگاه دیگران به شما را تغییر دهد. اگر فرد حساسی هستید این مورد را باید در تصمیم‌گیری خود مدنظر قرار دهید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040