۱۹ شهريور ۱۳۹۶

چرا سفر برای شما خوب است؟

۱۹ شهريور ۱۳۹۶ 1628 بازدیدکننده 0 نظر
چرا سفر برای شما خوب است؟ در این مقاله می خوانید

تابه حال فکر کرده اید سفر چگونه از شما آدم دیگری خواهد ساخت؟ سفر دنیای جدیدی برای شما ساخته و شما را تبدیل به فرد جدیدی خواهد کرد. ...

چرا سفر برای شما خوب است؟

خلاق تر می شوید

با دیدن جهان ایده های فکری جدیدتری پیدا خواهید کرد. تاثیر این ایده ها روی شما زیاد خواهد بود. هر فکر و ایده ای که به ذهن شما رسید نکات مثبت آن را بیابید و سعی کنید در کارهایتان از آن استفاده نمایید.

 

باز شدن ذهن

بر اساس تحقیق جالبی که روی دانشجویان یک دانشگاه انجام شد نتایج نشان داد دانشجویانی که در خارج از کشور خود درس می خوانند بهتر می توانند پازل ها را حل کرده و ذهن بازتری خواهند داشت. شما در سفر می توانید از تجربه های دیگران بهره مند شده و دید بازتری نسبت به دنیای اطراف خود پیدا کنید.

 

انسان ها خوب هستند

برخی معتقدند دنیاجای خطرناکی است و بهتر است در خانه بمانید اما حقیقت جز این است. در هرجای دنیا انسان های خوب و بد هستند و این موضوع ربطی به محل زندگی شما ندارد. در سفر متوجه می شوید انسان های خوب هنوزهم زیاد هستند.

 

دوری از استرس

ذهن شما روی رفتارتان تسلط دارد. فشار کار و زندگی استرس زیادی به شما وارد خواهد کرد. استرس زیاد برای سلامت شما مضر است. این استرس ها در نهایت باعث اضافه وزن، ابتلا به بیماری و آسیب به سیستم دفاعی بدن خواهد شد. حتی یک سفر کوتاه می تواند بر روحیه ی شما تاثیر زیادی داشته باشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040