۱۹ شهريور ۱۳۹۶

چیزهایی که نباید در چمدان خود بگذارید

۱۹ شهريور ۱۳۹۶ 1799 بازدیدکننده 0 نظر
چیزهایی که نباید در چمدان خود بگذارید در این مقاله می خوانید

جمع کردن یک چمدان برای هر سفر کار سختی خواهد بود. چیزهایی هستند که حمل آن‌ها واقعاً کار لازمی نخواهد بود. ...

چیزهایی که نباید در چمدان خود بگذارید

مقدار زیاد لباس

در ابتدا پنج جفت جوراب و لباس‌زیر برای خود بگذارید. سپس چهار بلوز، سه شلوار یا دامن، دو مانتو، دو جفت کفش و یک کلاه. می‌توانید این لباس‌ها را بر اساس نیاز خود و سفرتان کمی تغییر دهید.

 

تعداد زیادی کفش

هیچ‌گاه نباید بیش از دو جفت کفش برای خود بردارید، مگر اینکه برای دلیل خاصی به سفر می‌روید و نیاز به کفش سوم دارید. اگر برای مناسبتی خاص، مثلاً یک عروسی، سفر می‌کنید برای خود کفش بردارید. کفش‌ها در سفر جای زیادی خواهند گرفت.

 

وسایل آرایشی مو

آیا  اطوی مو، سشوار، وسایل فر مو و... را برای هر بار سفر همراه  خود می‌برید؟ شاید همیشه نیازی به این کار نباشد. اگر به هتل می‌روید، خانه‌ای اجاره می‌کنید یا نزد یکی از دوستان نزدیک خود می‌روید مسلماً نیازی به سشوار نخواهید داشت.

 

لباس‌هایی که راحت نیستید

برداشتن لباس زیاد کار راحتی است، شما هرچه دارید در چمدان خود می‌گذارید تا در سفر بپوشید. اگر لباسی را زیاد نمی‌پوشید نیازی نیست آن را برای سفر بردارید. اگر در لباسی راحت نیستید نباید آن را برای سفر خود بردارید. شما به سفر می‌روید تا از روزهای خود لذت ببرید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040