۲۲ مرداد ۱۳۹۶

بهترین قهوه های جهان

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ 1711 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین قهوه های جهان در این مقاله می خوانید

اگر شما هم طرفدار قهوه باشید می‌دانید نوشیدن یک قهوه‌ی خوب چقدر متفاوت است. ما شما را با قهوه‌های باکیفیت جهان آشنا می‌کنیم. ...

بهترین قهوه های جهان

قهوه پیبری تانزانیا

قهوه ی پیبری در واقع نوعی از قهوه ی عربی است که ملایم‌تر بوده و دانه‌هایی متوسط دارد.این قهوه دارای طعمی میوه‌ای و ملایم است. قهوه ی پیبری روی کوه‌های کلیمانجارو و مرو رشد می‌کند و طعمی منحصربه‌فرد دارد. دانه‌های این قهوه ته‌مزه‌ای از کشمش سیاه می‌دهند. انتخاب بهتر برای شما نوع رست متوسط آن است که عطری شبیه به گل‌ها دارد.

 

قهوه کونا هاوایی

در دامنه‌های کوه‌های آتش‌فشانی مائو لوآ در هاوایی زمین‌های حاصل خیزی وجود دارد که قهوه ی کونا در آنجا رشد می‌کند. شهرت این قهوه برای عطر ترکیبی و طعم قوی آن است. در مزرعه‌های مختلف قهوه ی کونای کاشت شده طعم متفاوتی دارند و این طعم‌ها باهم مخلوط نمی‌شوند. عطر قهوه ی کونا منحصربه‌فرد است.

 

قهوه ماندلینگ سوماترا

طعم ملایم دانه‌های قهوه ی ماندلینگ خاص و بی‌نظیر است. دانه‌های قهوه طعمی گیاهی و شیرین و عطری خاص و ترکیبی دارند. در حاشیه‌ی دریاچه‌ی توبا در سوماترا این قهوه کاشت می‌شود. کمترین میزان ترشی در بین انواع متفاوت قهوه مربوط به قهوه ی ماندلینگ سوماترا است.

 

قهوه موکاجاوا

از ترکیب دو قهوه ی عربی موکا و قهوه ی عربیکای جاوا در اندونزی به این ترکیب خاص از قهوه می‌رسید که شاید بتوان گفت مشهورترین قهوه ی ترکیبی جهان است. طعم قوی قهوه یمنی به همراه طعم ملایم قهوه ی جاوا باعث ایجاد ترکیبی بی‌نظیر شده است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040