۷ دي ۱۳۹۵

خصوصیات خانه های بد در فنگ شویی

۷ دي ۱۳۹۵ 2501 بازدیدکننده 0 نظر
خصوصیات خانه های بد در فنگ شویی در این مقاله می خوانید

اگر به دنبال خرید یک خانه‌ی جدید هستید بهتر است سعی کنید خانه‌ای بخرید که این خصوصیات منفی فنگ شویی را نداشته باشد. ...

خصوصیات خانه های بد در فنگ شویی

موازی بودن درب جلویی و پشتی خانه

دکوراسیون داخلی

انرژی را مانند جریان آب در فضای خانه تصور کنید. شما می‌بینید آب به سرعت از میان خانه گذشته و بدون اینکه کمی کند شده و به فضاهای دیگر برسد از درب دوم خارج می‌شود. بسیار مهم است که دو درب خانه در  یک راستا نباشند. دلیل این است  که تمامی انرژی خوب فنگ شویی از درب اصلی واردشده و به سادگی از درب دوم خارج می‌شود بدون اینکه فرصتی برای گردش در خانه و تغذیه‌ی فضا را داشته باشد.

 

راه‌پله مقابل درب ورودی

دکوراسیون داخلی

مهم‌ترین موضوع این است که خانه چطور انرژی  مورد نیاز را جذب کند. زمانی که راه‌پله مقابل درب اصلی قرار دارد انرژی فنگ شویی به سرعت به طبقه‌ی پایین یا بالا رفته و طبقه‌ی اصلی خانه را ترک می‌کند. در نتیجه انرژی لازم در خانه نخواهد بود.

 

حمام مقابل درب ورودی

دکوراسیون داخلی

اگر حمام روبروی درب ورودی خانه قرار داشته باشد بیشتر انرژی به سادگی از طریق حمام خانه را ترک خواهد کرد و هیچ انرژی خوب فنگ شویی برای تغذیه‌ی خانه باقی نخواهد ماند.

 

راه‌پله در مرکز خانه

طراحی داخل خانه

اگر  در مرکز خانه یا محل کار شما راه‌پله وجود دارد – اهمیتی ندارد چه نوع طراحی، مواد یا رنگی دارد – شاید باید به  دنبال راه‌حل‌های دیگر فنگ شویی باشید تا تعادل انرژی را در فضا برقرار کنید. به عنوان یک قانون کلی راه‌پله در مرکز خانه در فنگ شویی خوب نیست و باید به آن رسیدگی شود.

 

حمام در مرکز خانه

طراحی داخل خانه

یک حمام در مرکز خانه اغلب یک نکته‌ی بد در فنگ شویی است. از آنجایی که مرکز خانه‌ی شما قلب فضا در فنگ شویی است باید محیطی باز و روشن باشد و در آن زیبایی را حس کنید. در فنگ شویی مرکز خانه‌ی شما جایی است که تمام خانه از آن انرژی می‌گیرد.

 

اتاق‌خواب مستر بالای گاراژ

طراحی داخل خانه

به عنوان یک قانون کلی در فنگ شویی بودن اتاق‌خواب بالای گاراژ به دو دلیل خوب نیست. در گاراژ رفت‌وآمد زیاد است و انرژی در آن ثبات ندارد، خلاف چیزی که شما برای آرامش اتاق‌خواب خود می‌خواهید. همچنین یک اتاق‌خواب در بالای گاراژ بستر مناسبی برای انرژی نیست و باعث می‌شود آرامش و خواب راحتی در آن نداشته باشید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040