۹ آبان ۱۳۹۵

راه هایی جالب برای استفاده از پودر بچه

۹ آبان ۱۳۹۵ 2681 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی جالب برای استفاده از پودر بچه در این مقاله می خوانید

در اینجا راه‌هایی جالب برای استفاده از پودر بچه برای شما آورده شده است که می‌توانید در زندگی روزمره‌ی خود به کار گیرید. ...

راه هایی جالب برای استفاده از پودر بچه

جایگزینی برای شامپوی خشک

شامپوی خشک عالی است اما افراد زیادی هستند که از بو یا حالت آن خوششان نمی‌آید. شامپوی خشک می‌تواند باعث پوسته شدن سر نیز شود. اگر به دنبال جایگزینی برای آن هستید پودر بچه انتخابی عالی است.

 

رفع بوی بد کفش

کفش‌هایتان بوی بدی گرفته‌اند؟ کمی پودر بچه داخل آن‌ها ریخته و بگذارید تمام شب بماند تا بوی کفش جذب آن شود. پودرها را بیرون بریزید و ببینید بوی کفشتان مانند کفش نو شده است.

 

خنک ماندن در خواب

بیدار شدن با ملافه‌ای خیس از عرق حس بدی است. پودر بچه شما را نجات خواهد داد. قبل از رفتن به رختخواب مقداری از آن را روی ملافه‌ی خود بریزید. این کار کمک می‌کند در طول شب خنک بمانید و مانع چسبیدن بدنتان به ملافه در طول شب می‌شود.

 

پاک کردن ساده‌ی شن

ساحل بسیار هیجان‌انگیز است اما شن‌ها زیاد نه. شن‌ها همه جا می روند و در آخر به جاهایی می‌چسبند که نباید باشند. دفعه‌ی بعدی که به تعطیلات می‌روید بعد از ترک ساحل مقداری پودر بچه  روی پاهایتان بریزید تا شن‌ها رها شوند.

 

پاک کردن لکه‌های عرق

زمانی که لباستان را  اطو می‌کنید مقداری پودر بچه روی نواحی دارای  لکه‌های عرق اطو بزنید. نیازی نیست دیگر نگران لک شدن لباس سفید جدیدتان باشید.

 

محافظت از پوست زمان موم انداختن

موم به پوست شما آسیب می‌رساند. شما می‌توانید با جلوگیری از چسبیدن موم به پوست خود درد آن را کمتر کنید. کمی پودر بچه قبل از موم به خود بزنید. این کار کمک می‌کند موم به جای پوست به موهای شما بچسبد.

 

بوبر برای مواقع ضروری

فراموش کرده‌اید یک اسپری خوشبوکننده همراه خود بیاورید؟ پودر بچه بدن شما را تازه کرده و بوی آن را از بین می‌برد.

 

باز کردن گره ی جواهرات

می‌خواهید گردنبند زیبایتان را بیندازید اما می‌بینید یک گره ی بزرگ دارد که نمی‌توانید باز کنید. چه کار باید کرد؟ آن را داخل پودر بچه بیندازید. پودر گره را سریع شل می‌کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040