۸ مهر ۱۳۹۵

کاربردهای جالب دهان شویه

۸ مهر ۱۳۹۵ 2446 بازدیدکننده 0 نظر
کاربردهای جالب دهان شویه در این مقاله می خوانید

این محصول با داشتن ترکیبات جالب نه تنها برای بهداشت دهان و دندان مفید است بلکه کاربردهای مفید و جالب دیگری نیز دارد. ...

کاربردهای جالب دهان شویه

در دهان‌شویه ها سه ترکیب اصلی وجود دارد که عبارت‌اند از الکل، اکالیپتوس و آویشن. این محصول با داشتن ترکیبات فوق نه تنها برای بهداشت دهان و دندان مفید است بلکه کاربردهای مفید و جالب دیگری نیز دارد.

 

برای رفع بوی زیربغل پنبه‌ای را داخل دهان‌شویه کنید و به زیر بغل خود بمالید.

 

مقداری از این ماده روی جای نیش حشرات بمالید تا سوزش آن از بین برود.

 

قبل از رفتن به حمام مقداری از دهان‌شویه به پوست سر خود ماساژ دهید. حوله‌ای دور سر خود بسته و بگذارید ترکیب چند دقیقه روی ریشه و ساقه‌ی مو عمل کند. این ترکیب موهای شما را تقویت کرده و آن‌ها را زیبا می‌کند.

 

دهان‌شویه به نوعی ضدقارچ است. از این ماده می‌توان برای شستشوی پا استفاده کرد. برای سی دقیقه پاهای خود را در این مایع بگذارید. می‌توانید مقداری سرکه بیفزایید.

 

دهان‌شویه سفیدکننده و ضدعفونی کننده است و می‌توان برای شستشوی توالت از آن استفاده کرد. بعد از ریختن مایع با یک برس بکشید تا سطح کاملاً سفید شود.

 

برای پاک کردن جای انگشت از روی صفحه‌ی تلویزیون یا لپ‌تاپ این ترکیب به شما کمک خواهد کرد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040