۱۳ مرداد ۱۳۹۵

بدترین جاها برای تختخواب در فنگ شویی

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ 1584 بازدیدکننده 0 نظر
بدترین جاها برای تختخواب در فنگ شویی در این مقاله می خوانید

یک جای نامناسب در تختخواب در فنگ شویی انرژی شخصی شما را ضعیف می‌کند. انرژی بد تأثیر نامناسبی روی کیفیت رابطه‌ی شما خواهد گذاشت. ...

بدترین جاها برای تختخواب در فنگ شویی

تختی زیر  پنجره

چیدمان تختخواب

در شب بدن شما نیاز به حفاظت دارد تا بتواند کار خود برای بازیابی انرژی و بدن را به بهترین شکل انجام دهد. به همین دلیل یک سرتختی محکم در فنگ شویی پیشنهاد می‌شود. علاوه بر یک سرتختی خوب همیشه باید دیوار محکمی پشت تخت شما باشد. زمانی که زیر پنجره می‌خوابید انرژی فردی شما ضعیف تر می‌شود و در حفاظت و امنیت کمتری حس خواهید کرد.

 

تخت زیر سقف شیب‌دار

چیدمان تختخواب

زمانی که تخت خود را زیر یک سقف شیب‌دار بگذارید انرژی شما در زیر آن جمع شده و تحت فشار زیادی قرار می‌گیرد. در شب هنگام که بدن بیشتر کار بازسازی خود را انجام می‌دهد خوابیدن زیر سقف شیب‌دار این انرژی را محدود خواهد کرد و در نتیجه سلامت فرد در معرض خطر قرار می‌گیرد. این شرایط می‌تواند باعث ناپایداری عواطف و انرژی کم شود.

 

تخت نزدیک به در

چیدمان تختخواب

تختی که در نزدیکی در قرار داشته باشد در جای مناسبی نیست زیر اغلب درها جریان انرژی یا انرژی ورودی زیادی دارند. این انرژی بسیار ناپایدار است و در قیاس با انرژی ای که شما در نزدیکی تخت خود می‌خواهید بسیار زیاد می‌باشد.

 

تخت زیر یک میله

چیدمان تختخواب

تنها چیزی که شما دوست دارید بالای تختتان باشد یک سایبان نرم و سبک است. در فنگ شویی هیچ‌چیز سنگینی نباید بالای تخت  آویزان باشد. هر چیزی سنگین تر از یک تکه پارچه در بالای تخت شما باعث انرژی سنگین می‌شود و بر زندگی روزانه‌ی شما اثرگذار خواهد بود.

 

تختی موازی با در

چیدمان تختخواب

در فنگ شویی درها رابط انرژی در بین دو نقطه‌ی مختلف هستند و از این رو همیشه نوعی انرژی کششی دارند. اگر تخت شما موازی با در باشد انرژی شما مداوم در شب خارج می‌شود.

 

تخت در مقابل آینه

چیدمان تختخواب

مستقیم قرار گرفتن جلوی آینه باعث می‌شود انرژی فردی شما خالی شود، درست در شب که بدن نیاز به بیش‌ترین انرژی برای بازسازی خود دارد. آینه‌ی روبروی تخت انرژی سومی وارد رابطه‌ی خصوصی شما می‌کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040