۲۵ فروردين ۱۳۹۵

استفاده از فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب

۲۵ فروردين ۱۳۹۵ 3018 بازدیدکننده 0 نظر
استفاده از فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب در این مقاله می خوانید

یک فنگ شویی خوب برای طراحی اتاق‌خواب وقتی است که انرژی مثبت در فضا را زیاد کند. برای تزیین اتاق‌خوابتان با انرژی خوب می‌توانید از نکات ساده‌ و کاربردی فنگ شویی کمک بگیرید. ...

استفاده از فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب

نه گفتن به تلویزیون، کامپیوتر یا وسایل ورزشی

دکوراسیون داخلی

بگذارید هیچ تلویزیون، وسایل ورزشی یا کامپیوتری در اتاق‌خواب شما نباشد. این وسایل انرژی خوب فنگ شویی را خراب خواهند کرد. این‌ها علاوه بر ایجاد یک میدان الکترومغناطیس که برای سلامت شما خطر دارد باعث می‌شوند انرژی کار و استرس وارد محیط شود و این برای داشتن رابطه‌ای خوب اصلاً مناسب نیست.

 

کیفیت هوای اتاق‌خواب

دکوراسیون داخلی

پنجره‌ها را باز کرده یا از تهویه‌ی مناسب استفاده کنید تا هوای اتاق‌خواب تازه و سرشار از اکسیژن شود. باید به کیفیت هوای داخل اتاق توجه خاصی داشته باشید. اگر هوای اتاق کهنه و پر از آلودگی باشد دیگر در آن فنگ شویی خوبی نخواهید داشت. دقت کنید برای یک فنگ شویی خوب نباید در اتاق‌خواب گیاه داشته باشید، مگر اینکه اتاقتان به حدی بزرگ است که گل‌ها دورتر از تخت قرار می‌گیرند.

 

تختخواب برای فنگ شویی خوب

دکوراسیون داخلی

سه نکته‌ی پایه‌ای فنگ شویی برای تختخواب شما عبارت است از:

تختخوابتان از هر دو سمت در دسترس باشد

یک دراور در هر سمت از تخت داشته باشید

تختخوابتان در راستای درب وردی اتاق نباشد

یک تختخواب با تعادل خوب و زیبا برای ایجاد فنگ شوی عالی در اتاق‌خواب اهمیت بسیار زیادی دارد. خوشخواب خوب، ملافه‌ی با کیفیت از پارچه های طبیعی و هدبوردهای مستحکم نیز برای ایجاد انرژی مثبت مهم هستند.

 

بهترین رنگ‌های فنگ شویی برای اتاق‌خواب

دکوراسیون داخلی

برای ایجاد یک فنگ شویی خوب و متعادل در اتاق‌خواب از رنگ‌های ملایم استفاده کنید. دکور فنگ شویی اتاق‌خواب دکوری است که بهترین جریان انرژی برای خواب خوب و روابط جنسی سالم را ایجاد می‌کند. بهترین رنگ‌های فنگ شویی برای اتاق‌خواب را اصطلاحاً " رنگ‌های پوستی " می‌گویند که این رنگ‌ها از رنگ پوست انسان تا سفید و قهوه‌ای شکلاتی متغیرند. از این طیف رنگی انتخاب کنید که بیشترین تطابق با دکور اتاق‌خوابتان را داشته باشد.

 

هنر در فنگ شویی اتاق‌خواب

دکوراسیون داخلی

انتخاب آثار هنری در اتاق‌خواب شما باید بسیار عاقلانه باشد زیرا تصاویر انرژی زیادی دارند. بهترین نصیحت فنگ شویی برای هنر در اتاق انتخاب تصاویری است که شاد، زیبا و پر انرژی باشند. اگر تنهایی و ناراحتی را دوست ندارید این‌گونه تصاویر را در اتاق خود به کار نبرید. بهترین تصاویر آثاری هنری هستند که به موضوعاتی مانند عشق، روابط شاد، صمیمیت و .. اشاره دارد.

 

نور خوب اتاق‌خواب

دکوراسیون داخلی

چندین سطح نوری در اتاق‌خواب خود داشته باشید و یا از سوئیچ‌های تنظیم میزان نور استفاده کنید تا در کنار آن سطح انرژی اتاق نیز تنظیم شود. نور خوب و مناسب اهمیت زیادی دارد زیرا نور اولین ماده‌ی مغذی برای ما و یکی از قوی‌ترین  مظاهر انرژی است. شمع‌ها بهترین نور فنگ شویی در اتاق‌خواب هستند زیرا نه‌تنها انرژی در اتاق ایجاد می‌کنند بلکه جو را گرم و صمیمی می‌سازند.

 

انرژی اتاق را محصور کنید

دکوراسیون داخلی

شب‌ها همه درب‌های داخل اتاق را ببندید، درب حمام و ... این کار باعث می‌شود بهترین سطح انرژی برای سلامت شما و رابطه‌تان ایجاد شود. این کار باعث می‌شود حس امنیت و آرامش در اتاق شما ایجاد شود. بگذارید انرژی در اتاق شما محصور بماند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040