۷ آذر ۱۳۹۴

رنگ ها در فنگ شویی برای تزیین یک خانه ی زیبا

۷ آذر ۱۳۹۴ 4242 بازدیدکننده 0 نظر
رنگ ها در فنگ شویی برای تزیین یک خانه ی زیبا در این مقاله می خوانید

بیایید کمی با قدرت رنگ‌ها در فنگ شویی آشنا شویم. این کار به شما کمک می‌کند خانه‌ی خود را شاد، زیبا و پرانرژی بسازید. ...

رنگ ها در فنگ شویی برای تزیین یک خانه ی زیبا

فنگ شویی رنگ زرد

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

فنگ شویی رنگ خورشید، شادی و تعالی یعنی زرد می‌گوید روشنایی‌بخش خانه و اداره‌ی شماست. رنگ زرد محیطی گرم و خوشایند در آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق کودکان به وجود می‌آورد.

 

فنگ شویی رنگ قرمز

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

رنگ قرمز قوی‌ترین رنگ فنگ شویی است که نمادی از عنصر آتش آن می‌باشد. قرمز روشن به خانه‌ی شما انرژی و هیجان آورده و میل جنسی را زیاد می‌کند. قرمز رنگ چینی شانس، رنگ ازدواج در هند و نماد عشق و علاقه، شجاعت و اشتیاق در غرب است.

 

فنگ شویی رنگ سبز

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

در فنگ شویی سبز رنگ تکرار، انرژی و احیا است. رنگ سبز برای سلامت شما تغذیه رسان است زیرا با حذف ارتعاشات محیطی از اطراف شما بدن را متعادل می‌کند.  

 

فنگ شویی رنگ نارنجی

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

زمانی که رنگ قرمز برای محیط شما خیلی شدید است می‌توانید به‌جای آن از رنگ نارنجی استفاده کنید. رنگ نارنجی اغلب رنگ اجتماعی نامیده می‌شود زیرا انرژی لازم درفنگ شویی برای یک مکالمه‌ی زنده و لحظاتی خوب در خانه را ارتقا می‌دهد.

 

فنگ شویی رنگ سفید

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

در فنگ شویی سفید رنگ خلوص و پاکی است. سفید رنگی است که همه‌ی رنگ‌ها را جذب کرده یا شامل می‌شود. دلیل اینکه همه‌ی ما مجذوب یک فضای سفید شده و از آن لذت می‌بریم همین است.

 

فنگ شویی رنگ آبی

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

آبی‌رنگی باشکوه در فنگ شویی است. از آبی آسمان تا آبی اقیانوس و آبی نیلی زیبا – تنوع بی‌پایانی در طیف رنگ‌های آبی وجود دارد که می‌توانید هریک را برای خانه‌ی خود انتخاب کنید. ازنظر فنگ شویی رنگ آبی برای استفاده در این نقاط از خانه عالی است: شرق ( سلامت)، جنوب شرقی ( پول ) و شمال ( شغل )

 

فنگ شویی رنگ خاکستری

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

خاکستری اغلب رنگی کسل‌کننده یا پیچیده و مجلل به‌حساب می‌آید. اهمیتی ندارد شما چه فکری درباره‌ی آن بکنید، فنگ شویی می‌گوید رنگ خاکستری به هر مکانی انرژی می‌آورد اگر آن را عاقلانه انتخاب کنید. نقاطی در خانه که رنگ خاکستری بهترین تأثیر را برای آن‌ها دارد غرب ( خلاقیت)، شمال غربی ( انسان‌های کمک‌رسان ) و شمال ( شغل ) است.

 

فنگ شویی رنگ بنفش

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

متخصصان فنگ شویی پیشنهاد می‌دهند از رنگ بنفش در حد متعادل استفاده شود. ازآنجایی‌که بنفش رنگ پرجنبشی است بهتر است به‌جای رنگ دیوار آن را در وسایل تزیینی مختلفی در خانه‌ی خود استفاده کنید، مانند پرده‌ها یا وسایل هنری.

 

فنگ شویی رنگ صورتی

مفهوم رنگ ها در فنگ شویی

صورتی رنگ جهانی عشق است که آن را در فنگ شویی رنگی عالی برای یک محیط آرام کرده است. تن آرام و ملایم رنگ صورتی اثر ثابت‌شده‌ای روی آرامش و رفتار فرد دارد. شما می‌توانید این رنگ زیبا را در هر جای خانه‌ی خود استفاده کنید – از اتاق‌خواب تا اتاق رختشورخانه.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040