۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

فناوری های نوین برای سفر

۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1987 بازدیدکننده 0 نظر
فناوری های نوین برای سفر در این مقاله می خوانید

فناوری هرروزه در حال پیشرفت است. این تکنولوژی‌ها در سفر به کمک شما خواهند آمد. ...

فناوری های نوین برای سفر

JBL Flip 4

JBL نوعی اسپیکر بلوتوثی است. این اسپیکر بسیار کم جا بوده و می‌توان آن را در سفر با خود همراه داشت. یک بار شارژ کردن اسپیکر برای دوازده ساعت استفاده کافی است. JBL ضدآب بوده و در هرجایی قابل استفاده است. خصوصیت مهم دیگر این اسپیکر حذف صداهای مزاحم اطراف می‌باشد.

 

 

هدفون بی‌سیم

تهیه این هدفون مدت زیادی زمان برده است. در این هدفون جدید مشکلات سایر هدفون‌ها رفع شده و کیفیت صدا عالی می‌باشد. هدفون درون قاب زیبایی قرار داشته و در سفر به‌راحتی حمل می‌شود .این هدفون زیبا می‌تواند صداهای اطراف را حذف کند و البته این قابلیت را می‌توان تنظیم کرد. شما می‌توانید طوری آن را تنظیم کنید که در خیابان متوجه صدای ماشین‌ها نیز بشوید. ویژگی جالب دیگر هدفون بالا بردن صدای شماست. شما قادرید با این قابلیت در مکان‌های شلوغ نیز با تلفن صحبت کنید.

 

 

بی لاین

بی لاین در واقع یک دستگاه جهت‌یاب است. شما می‌توانید آن را کنار دسته‌ی دوچرخه‌ی خود نصب کنید. در این دستگاه مقصد خود را وارد کرده و دستگاه با یک فلش مسیر را به شما نشان می‌دهد. می‌توانید در زمان دوچرخه‌سواری بدون اینکه گم شوید از هرجایی خواستید عبور کنید. سیستم‌عامل بی لاین اندروید بوده و با IOS کار می‌کند. بی لاین قادر است مسافت را در زمان واقعی به شما نشان دهد.

 

 

کلاهی که هدفون است

گره خوردن سیم هدفون و هندزفری شما را کلافه کرده است؟ پس می‌توانید به سراغ فناوری جدید کلاه Tenergy بروید. این کلاه دارای یک اسپیکر و میکروفون است که می‌توانید با آن به موسیقی گوش داده و با تلفن حرف بزنید. کلاه شما قابل شستشو می‌باشد، البته باید باتری و اسپیکر را قبل از شستن خارج کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040