۲۵ مهر ۱۳۹۶

کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی 2

۲۵ مهر ۱۳۹۶ 2135 بازدیدکننده 0 نظر
کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی 2 در این مقاله می خوانید

اگر دوست دارید فرد ایده آل خود را از طریق اینترنت بیابید بهتر است ابتدا نکات زیر را بخوانید. ...

کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی 2

آن را شاد نگه‌دارید

درحالی‌که روابط موضوعی جدی هستند اما باید از آن‌ها لذت ببرید. به‌جای اینکه به خودتان استرس دهید انتخابی برای راه‌هایی داشته باشید تا بتوانید از قرار ملاقات خود لذت ببرید. به جای نتیجه‌ی دیدار روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید.

 

 

اهداف بزرگ‌تری در ذهن داشته باشید

آیا می‌دانید دنبال چه هدفی هستید – نیازها و اولویت‌های شما در رابطه کدام اند؟ آیا کسی که می‌بینید این نیازها را رفع می‌کند؟ آیا وارد رابطه با کسی شده‌اید که با اهداف شما تناقض دارد؟ با خودتان صادق باشید و به فرد مقابل بگویید چه چیزی می‌خواهید. این کار کمک می‌کند مانع ایجاد استرس‌های غیرضروری یا مشکلات در آینده شوید.

 

 

از برنامه‌های متنوع استفاده کنید

در دیدارهای آنلاین باید در انتخاب برنامه دقت داشته باشید. خودتان را به یک برنامه محدود نکنید. برنامه‌های متفاوت نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند. شاید کمی زمان ببرد تا بفهمید کدام  برنامه برای شما مناسب است.

 

 

تنبل نباشید

اگر آنلاین با دیگران آشنا شده و فرصتی برای پر کردن پروفایل در مورد خودتان، علایق خود و.. دارید حتماً این کار را انجام دهید. این بهترین روش برای یافتن فردی است که با سلایق، خواسته‌ها و شخصیت شما هماهنگ باشد. شما خودتان را در پروفایلتان نشان می‌دهید و این اولین تأثیری است که روی فرد می‌گذارید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040