۲۴ مهر ۱۳۹۶

کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی

۲۴ مهر ۱۳۹۶ 2336 بازدیدکننده 0 نظر
کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی در این مقاله می خوانید

گاهی آشنایی آنلاین گیج‌کننده خواهد بود. هیچ قانونی برای این روابط و آشنایی‌ها وجود ندارد. ...

کارهای لازم برای آشنایی های اینترنتی

ایمن بمانید

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که شما می‌توانید در آشنایی‌های آنلاین انجام دهید حفاظت از خودتان است. برخلاف دوستی‌های مرسوم شما چیز زیادی از فرد مقابل نمی‌دانید. در مورد اولین دیدار خصوصاً دقت زیادی داشته باشید. زمانی که برای اولین باز بیرون می‌روید مطمئن شوید دوستان یا خانواده از محل شما خبر دارند و هرگز تنها به خانه‌ی فرد دیگر نروید.

 

 

استفاده از عکس‌های واقعی

شما عکس‌هایی را باید داشته باشد که اگر فرد آن را ببیند مشابه چهره‌ی شما در جهان واقعی باشند. متأسفانه این سایت‌ها افراد را تشویق می‌کنند بر اساس ظاهر قضاوت کنند نه شخصیت فرد. طبیعت این سایت‌ها این‌گونه است.

 

 

از عکس‌ها فراتر روید

باوجودی که عکس‌ها اهمیت زیادی دارند نباید تنها از روی ظاهر تصمیم‌گیری کنید. این علت اصلی شکایت افراد است زیرا یافتن اطلاعات و گشتن در وب برای یافتن شخصیت دلخواه زمان زیادی می‌برد. باید بدانید تنها ظاهر خوب یک فرد دلیل نمی‌شود او مناسب ادامه‌ی رابطه با شما باشد.

 

 

خودتان را بشناسید

یکی از بهترین چیزهایی که در این راه می‌توانید انجام دهید شناخت خودتان است. قبل از وارد شدن به هر رابطه‌ای کمی در مورد خود فکر کنید. چه چیزهایی می‌توانند روی رابطه‌ی شما اثر بگذارند؟ آیا  خودتان را دوست دارید؟ می‌دانید چه چیزی می‌خواهید یا نیاز دارید؟ آیا برای وارد شدن به یک رابطه‌ی جدی آماده هستید؟ آیا به تصمیم‌گیری خود اعتماد دارید؟

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040