۲۲ مهر ۱۳۹۴

چگونه ساعت اپل خود را بروزرسانی کنید

۲۲ مهر ۱۳۹۴ 2402 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه ساعت اپل خود را بروزرسانی کنید در این مقاله می خوانید

باید به یاد داشته باشید حتماً نرم‌افزار ساعت اپل خود را به‌روزرسانی کنید تا مطمئن شوید بیشترین کارایی را برای شما دارد. همچنین مطمئن می‌شوید ازنظر امنیتی مشکلی ندارید. ...

چگونه ساعت اپل خود را بروزرسانی کنید

درست مانند گوشی آیفون شما که نرم‌افزاری به نام IOS در آن اجرا می‌شود ساعت اپل شما نیز نرم‌افزار خود به نام Watch OS را پردازش می‌کند. نرم‌افزار مسئول چگونگی کارکرد ساعت شما و کنترل عملکردها و حتی امنیت ساعت است. مشابه iOS ، اپل خودش به‌طور خودکار Watch OS را به‌روزرسانی می‌کند و با به وجود آمدن مشکل به شما گزینه‌هایی برای بهبود را پیشنهاد می‌دهد.

 

بروزرسانی ساعت اپل

به‌طورکلی همیشه برای به‌روزرسانی نرم‌افزار دستگاه خود خوب است زمانی شروع کنید که وقت آزاد دارید و می‌توانید برای یک ساعت از آن استفاده نکنید. به‌روزرسانی نرم‌افزار شاید این‌قدر زمان نبرد اما اغلب به‌روزرسانی‌ها کمی زمان برده و گاهی مشکلاتی پیش می‌آید که مجبورید دوباره از ابتدا شروع کنید. بهتر است زمانی این کار را شروع کنید که عجله ندارید و می‌توانید بگذارید وسیله کاملاً به‌روزرسانی شود. بنابراین قبل از رفتن به محل کار شاید زمان خوبی نباشد اما بعد از شام و هنگامی‌که مشغول تماشای یک فیلم هستید زمان مناسبی است.

در اینجا راهنمایی مفید برای بروز رسانی ساعت اپل شده آورده شده است:

1. ساعت اپل خود را شارژ کنید.

هیچ‌وقت بدون باتری شروع به آپدیت ساعت خود نکنید. قبل از شروع ساعت را شارژ زده و بگذارید حداقل نصف آن پر شود. در حین کار بگذارید به شارژر وصل بماند.

 

بروزرسانی ساعت اپل

2. روی آیفون خود برنامه‌ی Apple Watch را بازکنید.

 

بروزرسانی ساعت اپل

3. تب My Watch را از انتهای صفحه انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی General را بزنید.

 

بروزرسانی ساعت اپل

4. در زیر منو General شما برچسبی برای Software Update خواهید دید. اگر برای ساعت شما به‌روزرسانی وجود داشته باشد شما عددی را کنار آن مشاهده خواهید کرد. زمانی که روی منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار می‌روید و چیزی برای به‌روزرسانی وجود ندارد برنامه به شما می‌گوید نرم‌افزارتان به‌روز است و اجازه می‌دهد ورژن سیستم‌عاملی که در حال حاضر در ساعت شما در حال اجراست را مشاهده کنید.

 

بروزرسانی ساعت اپل

5. روی Software Update کلیک کنید و سپس به صفحه‌ی Download and Install بروید.

 

بروزرسانی ساعت اپل

6. زمانی که از شما درخواست کرد رمز عبور آیفون خود را وارد کرده و با قوانین و شرایط موافقت کنید.

 

7. روی گزینه‌ی install آیفون یا ساعت خود کلیک کنید.

 

8. منتظر شوید تا آپدیت دانلود شده و روی ساعت شما نصب شود. زمانی که نرم‌افزار کامل و با موفقیت لود شد ساعتتان دوباره راه‌اندازی می‌شود.

 

بروزرسانی ساعت اپل

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040