۱۳ دي ۱۳۹۳

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

۱۳ دي ۱۳۹۳ 103439 بازدیدکننده 1 نظر
روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر در این مقاله می خوانید

انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر را می‌توانید از چند روش انجام دهید: ما دو مورد از ساده‌ترین روش‌های این کار را توضیح می‌دهیم. ...

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

 

انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر کار ساده‌ای است. وقتی‌که عکس‌ها را در کامپیوتر خود ذخیره کردید، می‌توانید آن‌ها را در اندازه کامل دیده و چاپ کنید، و همچنین آن‌ها برای فرزندان خود نگهداری کنید. 

 

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

برای نگهداری عکس‌ها ، آن‌ها را از آیفون خود به کامپیوتر منتقل کنید.

 

گام اول:

با استفاده از کابل یواس‌بی آیفون خود، آن را به کامپیوتر متصل کنید. 

  

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

گام دوم:

پس‌ازاینکه کامپیوتر شما آیفون را تشخیص داد (ممکن است لازم باشد که پیام "Trust" آنتی‌ویروس کامپیوتر خود را تأیید کنید)، به دسکتاپ رفته و سپس بر روی My computer  دو بار کلیک کنید تا صفحه My computer باز شود. 

با این کار آیفون خود را که در قسمت Portable Devices ظاهر شده است خواهید دید.

 

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

گام سوم:

بر روی نام آیفون خود در My Computer دو بار کلیک کنید تا باز شود. در داخل آن، فولدری به نام Internal Storage خواهید دید.

  

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

گام چهارم:

بر روی فولدر Internal Storage دابل کلیک کنید تا فولدری که احتمالاً نام DCIM دارد را در داخل آن ببینید. بر روی آن دو بار کلیک کنید. 

  

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

گام پنجم:

همه عکس‌های شما، در داخل فولدرهایی که داخل DCIM قرار دارند ذخیره‌شده‌اند. شما می‌توانید این فولدرها را کپی کرده و به کامپیوتر خود منتقل کنید، و یا اینکه هرکدام از این‌ها را یکی‌یکی بازکرده و محتویات عکس‌های داخل آن‌ها را به کامپیوتر خود انتقال دهید. 

 

روش انتقال عکس‌ها از آیفون به کامپیوتر

نکته‌ها و هشدارها

شما می‌توانید با ذخیره‌سازی عکس‌های خود در یکی از سرویس‌های ذخیره‌سازی کلاد، همانند Dropbox، OneDrive و یا iCloud، کار انتقال عکس‌ها به کامپیوتر خود را به‌صورت خودکار انجام دهید. برای این کار، برنامه هر کدام از این خدمات را که می‌خواهید، نصب‌کرده و گزینه پشتیبانی گیری خودکار عکس‌ها را در آن برنامه فعال کنید. در این صورت، عکس‌ها به‌صورت خودکار، از گوشی شما به سرویس کلاد کپی می‌شوند. اگر شما آن سرویس کلاد را در کامپیوتر خود هم نصب کنید، آن تصاویر به‌صورت خودکار به کامپیوتر شما انتقال داده می‌شوند. البته برای همه این کارها، لازم است که کامپیوتر و گوشی شما به اینترنت دسترسی داشته باشند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040